Tani smartfon z przyzwoitym procesorem

Jaki najtańszy telefon z przyzwoitym procesorem, albo na jakiej stronie można porównać wydajność telefonu/mobilnego cpu?
Czy np. taki OPPO A12 3/32GB będzie wydajnieszy od KRUGER&MATZ Flow 7 3/32GB? Jeden z procesorem MediaTek Helio P35 drugi MediaTek Helio A22
Inne parametry średnio mnie interesują, bo mają to być tylko tak jakby terminale pod jedną aplikację.

https://www.notebookcheck.net/Helio-P35-MT6765-vs-Helio-A22-MT6762M_11371_10951.247596.0.html
P 35, jakieś ~10% więcej.

Dzięki, czyli OPPO jeśli nikt nie poleci nic lepszego.

Cubot miał jeszcze przyzwoite i tanie telefony, ale to musisz sam przejrzeć.
Natomiast istotna może być problematyka: wielowątkowość vs szybki jeden wątek, tzn. jak aplikacja Ci wykorzystuje. :slight_smile:

Chyba lepiej mniej a szybszych, ciężko powiedzieć czy to jest sensownie napisana aplikacja pod wielowątkowość.

Do jakiej ceny? Może być xiaomi redmi Note 8T

A myślałeś może o Motoroli Moto E7? Ma pojemniejszą baterię i więcej pamięci niż OPPO A12. Aparat też fajny. Różnica na minus to powiedzmy taka, że drugie gniazdo sim jest jednocześnie gniazdem na kartę pamięci. No, ale sama wbudowana jest większa:

Ale ja nie potrzebuję dobrego aparatu, wystarczy jakikolwiek współczesny, nie potrzebuję też pamięci. Bateria jest jakimś plusem, ale najważniejszym parametrem jest cena i wydajność tak jak pisałem wcześniej - ma to być tylko terminal pod jedną aplikację.

Rozumiem, ale porównywalny z OPPO, dlatego zaproponowałem :slight_smile: