Tani smartfon

Witam, zastanawiam się nad kupnem nowego smartfona. I w tym jest problem bo nie wiem jaki. Poszukuje dobrego smartfona do gier,aplikacji i serfowania po necie. Ale nie może być za drogi, miałem na oku Samsung GT-S5380 Wave Y, Samsunga Galaxy Gio. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi doradził . Oczywiście mogą być inne telefonu niż te które wymieniłem. Pozdrawiam

Żeby ci pomóc musimy wiedzieć kilka rzeczy wpierw:

-telefon nowy czy może być używany

-jaką kwotę możesz przeznaczyć na niego

-jakie parametry musi mieć(np. duży wyświetlacz, dobra bateria, itp.)

Z podanych przez ciebie telefonów żaden nie nadaje się do grania (no chyba że w Angry Birds).

Ja radzę ci wziąć Samsunga Galaxy Gio fajny telefon i nie taki drogi.

Jak chcesz kupić nowy telefon to przewiduje że masz na niego 500zł.

Ewentualnie możesz wyrwać używanego Samsunga Galaxy Ace .

Znaczy to jest tak , że skończyła mi doładowania i mam zamiar wziąć jakiegos taniego smartfona na doladowania za 50 zl i na początek mogę dopłacić stówkę.

Chce po prostu jakiś smartfon po to aby np grać sobie w jakieś gierki na lekcjach , siedzieć na necie i wgl. Co do ekranu no to chciał bym tak 3.2 +

Z góry dzięki za pomoc .

Powiedz jeszcze u którego operatora( a najlepiej daj link cennika) oraz na ile doładowań.

http://www.play.pl/pl/telefony/Telefony_mnp/index.html

http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor … geNumber=1

Doładowań może być max .

Z oferty Plusa to tylko SONY ERICSSON Live With Walkman za 69 przy 42 doładowaniach za 50Zł (recenzja). A w Playu nic na poziomie tego SE to nie widziałem

I co on ma lepszego od Gio ?

  1. Oficjalny Update do Androida 4.0

  2. 1GHz procek

  3. Lepszy dźwięk

  4. Więcej RAMu

  5. Minimalnie lepszy aparat

  6. Jest nowszy

No i teraz się będę zastanawiał :slight_smile: ok dzięki za pomoc .

Dodane 04.04.2012 (Śr) 9:03

A co powiedzielibyście na Smartfona Samsung galaxy Ace ?

Ace? Kupa, w skrócie tak,

[iMO]Tak po prawdzie coś poniżej 3.7 cala to się nie nadaje do pracy ani reszty [/iMO]

No to pomóżcie mi bo w sobotę jadę po telefon i nie mam pojęcia . Prosił bym o szybką pomoc .

Skąd bierzesz i jaki budżet?

No tak jak pisałem biorę na doładowania . Doładowania za 50 zl . I moge dopłacić ze 100 zl . A skąd to beż różnicy .

Dodane 05.04.2012 (Cz) 12:10

Pomoże mi ktoś w końcu ? ; /

Samsung Galaxy Ace to nie /cenzura/.

Kolega ma i nigdy jeszcze mu się nie zepsuł.

Weź Ace albo Neo V, ew. Live With Walkman.

I jeszcze jedno: nie zważaj na aktualizacje do ICSa, bo można wgrać nieoficjalny ROM. :smiley: