Tani Smartphone

a ja chciałem się tylko dowiedzieć czy znajdę jakiś SP z WP7 :slight_smile:

sunbeam96 dodam coś od siebie. To że MeeGo jest najlepszym system mobilnym to się zgodzę, ale jest jeden problem który dyskwalifikuje dla mnie ten system - jego przyszłość jest kompletnie niezaplanowana, może się okazać że za pół roku nie będziemy mieli już żadnego wsparcia - mówi tu nie tylko o aktualizacjach ale o tworzeniu pod niego aplikacji. Jednym producentem który produkuje telefony z MeeGo to Nokia która wnioskując z swoich działań ma ochotę “zabić” ten system.

@langus14: Niestety, gdziekolwiek pojawia się “WP7” i “Android” w jednym wątku to zaczyna się konflikt :wink:

A na serio - tani smartphone z Windows Phone 7 to wzajemnie wykluczające się pojęcia, niestety. Niewypasiony to też złudne pojęcie, bo wszystkie telefony z WP7 są prawie identyczne. A co za tym idzie - ich ceny też są bardzo podobne, niestety.

HTC Mozart - bardzo fajny model - da się kupić za około 800-900 zł, w sklepie, nowego, z gwarancją, w podobnych cenach znajdziesz HTC Trophy oraz LG Swift 7 (vel Optimus 7, w każdym razie E900).

HTC HD7 i HTC 7 Pro są zdecydowanie droższe, od około 1000 zł, podobnie Samsung Omnia W; HTC Titan i HTC Radar mają ceny wprost kosmiczne (ok. 2000 zł), tak jak i Nokia Lumia 800.

Mam wrażenie, że Mozart jest najbardziej opłacalny, da się znaleźć tańsze, używane i w niezłym stanie, i jest to dość popularny model.

A jeżeli chcesz coś zdecydowanie tańszego - albo poczekasz na “Tango”, które ma być na początku 2012 roku i ma wprowadzić tańsze modele, albo zaczekasz na ZTE Tania, które już w nazwie ma, że jest tani (choć to chyba nieprawda ;-)) albo kupisz coś z Androidem i będziesz żałował do końca życia :wink:

mam LG P350 i mam Cyana gdyż gdy miałem Froyo myślałem że się wścieknę aktualizacji się nie doczekałem a tyle poprawek by się w nim przydało że głowa mała dlatego zastanawiam się nad kupnem SP z WP7 ponieważ myślę że ten SP będzie miał to coś oglądałem osobiście WP7 i sądzę że warto trochę więcej wydać .Takie jest moje zdanie.

Mógłbyś powiedzieć coś na temat Tango ?

Dodane 30.12.2011 (Pt) 20:35

http://www.amazon.com/Samsung-I917-Unlo … 49&sr=1-16

co powiesz na ten temat :slight_smile: ?

“Tango”, z przecieków, ma być kolejną większą aktualizacją WP7, wprowadzającą m.in. obsługę niższej rozdzielczości dla tańszych telefonów. Poza tym możliwe, że wejdzie tez obsługa LTE i pewnie znów poprawione zostaną jakieś rzeczy. Niestety - nic prawie nie wiadomo, Microsoft jest bardzo tajemniczy i wszystko opiera się na przeciekach.

Samsung Focus z tego co pamiętam występuje w dwóch wersjach - rev 1.3 i rev 1.4, z których jedna miała zdecydowanie opóźnione aktualizacje. Ale Focus jest lekki, cienki i ma ekran AMOLED, co jest bardzo fajne. Ten konkretny z Amazonu ma napisane, że nie ma gwarancji, co nie jest bardzo zachęcające. Na żywo niestety nie widziałem, więc się nie wypowiem jak to w rzeczywistości wygląda.