Tani , stabilny zasilacz do ciągłej pracy

Cześć :slight_smile:

Poszukuje jakiegoś taniego zasilacza do zastosowań “serwerowych” , nie potrzebuje zasilacza o dużej mocy , ale stabilnego i cichego. :stuck_out_tongue:

Zastanawiam się czy Chieftec HPC-360-302 będzie dobrym wyborem ?

Do tej pory siedział tam jakiś ModeCom o mocy ~250W , ale uznałem że warto go wymienić.

Nie chce ładować wszystkich pieniędzy w zasilacz więc myślę że cena nie powinna przekraczać 70 zł. :slight_smile:

Może jak stary działa to go wyczyść i zostaw bo nowe tanie zasilacze nie są zbyt pewne (z co 3 są problemy). Ja w serwerku sprawdzałem wiatraki ew. można wymienić i elka czy nie są już wypuczone, jak są to do wymiany (na jak najwyższą temperature). wystarczy kompresor i troche czasu. A jak już wymieniasz to lepiej dać ze 140 zł i kupić lepszy zasilacz. Ja osobiście nie widziałem dobrego za <100 zł.

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

Oj czyszczę co miesiąc komputer jak znajdę chwile wolnego. :slight_smile:

Więc zasilacz jest czysty na błysk , jednak chciałbym aby ten zasilacz ciągle pracował a co do trwałości ModeCom Feel 250W nie jestem przekonany ,

dlatego chce kupić coś nowszego i lepszego , nie ma sensu pakować w to więcej niż 70 zł bo później i tak nie będę miał gdzie go przełożyć.

Delta 340W znakomicie by się sprawdziła.

Taki będzie dobry ? http://allegro.pl/item259890402_zasilac … _fvat.html

tak bardzo dobry.

Ok , to zamówię bo przynajmniej mam 3 miesiące gwarancji. :slight_smile: