Tani telefon do Sms'ów

Jak w temacie. Klawiaturka ma być cicha, porządny wyświetlacz (nie chodzi o wielkość, a rozdzielczość). Bez Simlock’a. Fajnie gdyby miał pełną klawiaturke, ale nie musi.

Przydałaby się jakiś aparat 2Mpix, Mp3, ale niekoniecznie. Cena do 300zł. Mile widziane linki z Allegro i wasze uzasadnienie dlaczego ten. Dzięki z góry. ;]

do 300zł możesz kupić Nokie E61 lecz ona nie ma aparatu…

ale do 300zł wyłapiesz HTC Wizard (inne nazwy: SPV M3000, MDA Vario), ma wysuwaną QWERTY, dotykowy, 2.8cala ekranik no i windows mobile i aparat 1.3MPx :stuck_out_tongue: QWERTY jest cicha ale jeszcze cichsza jest ta dotykowa :stuck_out_tongue: miałem go więc jeśli masz pytania na pewno odpowiem :slight_smile:

kolpas , a co sądzisz o LG KS360.? I podaj jakiś ciekawy i tani tel. z klawiaturą dotykową. ;]

No kazdy telefon z windows mobile ma dotykowa, m3000 tez…

Ale i tak wysuwana jest lepsza :wink: i nie kolpas :stuck_out_tongue:

Sorki, musiała mi się ręka omsknąć…;] A co sądzisz o LG KS360?

Nie wypowiadam się bo jakoś nigdy lg albo samsungi do mnie nie przemawiały :wink:

LG KS360 nie jest zły. Ale soft często się zacina, klawiatury dotykowej można używać tylko podczas podawania kodu pin, wpisywania numeru lub szukania w kontaktach.

Bardzo na dotyku mi nie zależ, bardziej na klawiaturce QWERTY. :]

to w takim razie nokia 5510 :evil:

pomyśl nad M2000 i M3000…

M2000 jest jak dla mnie lepszy bo ma 400mhz i 128mb ram a m3000 ma 200mhz i 64mb ram…

m3000 słabo odpala gierki no i nie odpalisz Opery, GG i muzyki na raz a na m2000 zrobisz to bez problemu…

tylko że m2000 ma inną QWERTY bo wysuwaną z dołu telefonu (m3000 ma z boku)