Tani telefon, z polskim interfejsem i obsługą dwóch kart SIM

(adam9870) #1

Szukam telefonu, który spełnia następujące wymagania:

• tani

• dobra bateria

• polskie menu

• obsługuje dwie karty SIM

• oczekuje, że podziała kilka lat

Mile widziane odpowiedzi typu "od 2 lat używam Nokia ABCD, polecam".

(Piotrek2255) #2

Ja polecam Samsunga C3322 SPECYFIKACJA

W tej chwili chyba nie ma zbytniej konkurencji w swoim przedziale cenowym.

Można spersonalizować inne pulpity dla każdej z kart SIM.

Ma fajny przycisk do zmian kart SIM.

Jeśli wolisz coś z QWERTY to mogę polecić Nokie Asha 200 SPECYFIKACJA

Ma możliwość szybkiej wymiany kart SIM bez wyłączania telefonu

Wygodną klawiaturę

Czytelne menu.

Minus: jest troszkę plastikowa, ale myślę, że jeśli chcesz żeby telefon wytrzymał X lat to bez etui ani rusz w każdym przypadku.

(wosmar) #3

Jak szukasz czegoś prostego to Nokia X1-01 jeżeli taniego smartphone to LG L3 Dual (ok 400-450zł)

(k038) #4

http://allegro.pl/nowa-nokia-101-dual-s ... 74479.html , ten typ :slight_smile:

(Jestmeksyk84) #5

Ja ze swojej strony mogę polecić Nowość - Nokię 112, ma bardzo dobre opinie. Koszt to ok. 190zł. Jest to nowy model telefonu jakoś wszedł do sprzedaży ok 2 msc temu.

Ewentualnie Motorola EX115, sam używam od 1.5 roku. Karty obie są cały czas aktywne. Podczas rozmowy z jednej druga jest wyłączona (w przypadku u mnie simplusa i orange przychodzi sms, że ktoś dzwonił ale to jest uzależnione od ustawień operatora). Pozytywna różnica pomiędzy EX115 a w/w Samsungiem C3322 to to, że nie masz dodatkowego klawisza do wyboru karty sim na obudowie - który podobno wkurza (opinie internautów), a po prostu w motoroli po wybraniu numeru z książki telefonicznej wybierasz dzwonie z sim 1 lub sim 2, tak samo jest z sms.

Motorola ma dosyć dobry aparat :wink: więc fajny dodatek, minus jeśli jednak chciałbyś skorzystać z face czy gg to mi do tej pory nie udało się uruchomić.

pozdrawiam!

(adam9870) #6

Dzięki za odzew. :slight_smile:

I taka Nokia NOKIA X1-01 powinna działać za granicą (Szwajcaria) w sieciach zagranicznych operatorów?

(Piotrek2255) #7

Spokojnie będzie działać na terenie całej Europy.

(adam9870) #8

Dzięki dla wszystkich.

Jakby ktoś szukał czegoś ciekawego, to myPhone 3020 (do 100 zł) albo Nokia 101 (powyżej 100 zł).

Chodzi mi o prosty telefon, do dzwonienia, z obsługą dwóch kart SIM, bez bajerów, ze zwykłą klawiaturą.