Tani telefon, z polskim interfejsem i obsługą dwóch kart SIM

Szukam telefonu, który spełnia następujące wymagania:

  • tani

  • dobra bateria

  • polskie menu

  • obsługuje dwie karty SIM

  • oczekuje, że podziała kilka lat

Mile widziane odpowiedzi typu “od 2 lat używam Nokia ABCD, polecam”.

Ja polecam Samsunga C3322 SPECYFIKACJA

W tej chwili chyba nie ma zbytniej konkurencji w swoim przedziale cenowym.

Można spersonalizować inne pulpity dla każdej z kart SIM.

Ma fajny przycisk do zmian kart SIM.

Jeśli wolisz coś z QWERTY to mogę polecić Nokie Asha 200 SPECYFIKACJA

Ma możliwość szybkiej wymiany kart SIM bez wyłączania telefonu

Wygodną klawiaturę

Czytelne menu.

Minus: jest troszkę plastikowa, ale myślę, że jeśli chcesz żeby telefon wytrzymał X lat to bez etui ani rusz w każdym przypadku.

Jak szukasz czegoś prostego to Nokia X1-01 jeżeli taniego smartphone to LG L3 Dual (ok 400-450zł)

http://allegro.pl/nowa-nokia-101-dual-s … 74479.html , ten typ :slight_smile:

Ja ze swojej strony mogę polecić Nowość - Nokię 112, ma bardzo dobre opinie. Koszt to ok. 190zł. Jest to nowy model telefonu jakoś wszedł do sprzedaży ok 2 msc temu.

Ewentualnie Motorola EX115, sam używam od 1.5 roku. Karty obie są cały czas aktywne. Podczas rozmowy z jednej druga jest wyłączona (w przypadku u mnie simplusa i orange przychodzi sms, że ktoś dzwonił ale to jest uzależnione od ustawień operatora). Pozytywna różnica pomiędzy EX115 a w/w Samsungiem C3322 to to, że nie masz dodatkowego klawisza do wyboru karty sim na obudowie - który podobno wkurza (opinie internautów), a po prostu w motoroli po wybraniu numeru z książki telefonicznej wybierasz dzwonie z sim 1 lub sim 2, tak samo jest z sms.

Motorola ma dosyć dobry aparat :wink: więc fajny dodatek, minus jeśli jednak chciałbyś skorzystać z face czy gg to mi do tej pory nie udało się uruchomić.

pozdrawiam!

Dzięki za odzew. :slight_smile:

I taka Nokia NOKIA X1-01 powinna działać za granicą (Szwajcaria) w sieciach zagranicznych operatorów?

Spokojnie będzie działać na terenie całej Europy.

Dzięki dla wszystkich.

Jakby ktoś szukał czegoś ciekawego, to myPhone 3020 (do 100 zł) albo Nokia 101 (powyżej 100 zł).

Chodzi mi o prosty telefon, do dzwonienia, z obsługą dwóch kart SIM, bez bajerów, ze zwykłą klawiaturą.