Tani telefon z wi-fi

(Szczepaniakpila) #1

Nokia e51 ma najmocniejszy nadajnik w telefonach w "tańszych" telefonach z wifi ale czy dostaniesz ją za 150 zł??

Do 150 zł napewno dostaniesz Toshibe G500 z wifi ale nadajnik ma słaby...wiem bo sam miałem...

(Szczepaniakpila) #2

Toshiba G500 sama w sobie nie jest tyle awaryjna co jej gniazdo USB. Problemów z przylutowaniem nie ma ale jest problem z dostaniem 10 pinowego gniazda. Zwykłe USB jak wlutujesz to synchronizacja po kablu nie działa. Tylko się ładuje. Z E650 fajny telefonik, kiedyś miałem go mieć ale miał simlocka na inną sieć niż ja mam a podobno dosyć cieżko zdjąć z niego simlocka. Przynajmniej kiedys tak było, może teraz się coś zmieniło. Fajną klawiaturę ma napewno wygodną. Co do tej E51 koszt wyświetlacza to okolo 100 zł w góre... . Wyświetlacz jest jedną z najdroższych rzeczy w telefonie. Ale napewno warto poczekać i dołożyć do tej e51 bo napewno to solidny sprzęt. Jedna z lepszych serii E jakie wyszły..

Następca E52 już ma gorszą opinię od tego fonu.

(Szczepaniakpila) #3

Z żadnym z nich. Opieram się wyłącznie na opiniach. Ale na QWERTY jest pisanie zdecydowanie wygodniejsze.

(-dho94) #4

Witam, również dołączył bym się do tego tematu, również poszukuję telefonu z WIFI ale tak do 100zł.

Nie wiem czy się kupi ale interesują mnie:

Nokia 6136 - do 70zł

Samsung SGH-P200 - do 50zł

I inne (max 100zł)..