Tani upgrade komputera max 400zł

Hej witam was, z racji tego że nie mam za dużego budżetu max 400zł.
Chciałbym tylko poinformować was że wiem, jaka kol wiek inwestycja w tak wiekowy sprzęt, dla większości z was wydaje się nie zbyt dobrym pomysłem. Ale każdy ma inne zdanie na ten temat. Ami po prostu teraz nie oipłaca się składanie drogiej maszyny, bo to uczynię pod koniec roku.

Moja konfiguracja jest następująca:
CPU Pentium E6600 3,06GHGz@3,7GHz
MB Asus P5QD Turbo
RAM Geil Ultra DDR2-800 (PC2-6400) 2x1GB
GPU Inno3D GTX 260 Freezer X2
HDD WD Blue 500GB
PSU be quiet Pure Power L8 600W
CASE Cooler Master Wave Master
Coller SPC Spartan 3 LT HE1012

Chciałbym za ok 2 tygodnie wymienić procesor na Q6600 i podciągnąć go na min 3,2GHz, dołożyć lub wymienić RAM nana 6GB lub 8GB jak się trafi, a resztę budżetu przeznaczyć na kilkuletnią grafikę (nie gram, a jeżeli już to w starsze lub niszowe tytuły). Zastanawiam się nad GTX 560 lub odpowiednikiem ze stajni AMD.

Komputer głównie służy mi do programowania, montażu filmów, no ale kurcze troszkę dłużej to trwa niż kiedyś (i5 4400, R9 270X, 16GB). A muszę się póki co ratować tym co mam.

I tu moje pytanie czy w tym jakże skromnym budżecie dam radę coś sensownego zorganizować. Wiadomo tylko używki z allegro wchodzą w gę. Interesują mnie wasze ewentualne propozycje co do karty, ramu. Bo chciałbym w miarę szybko pewne czynności wykonywać szybciej. A na nowy sprzęt muszę trochę poczekać, i w sumie dobrze bo i zakładany budżet się powiększy. A teraz mam zamiar wykorzystać ten fundusz najlepiej jak się tylko da, by nie kupić czegoś czego bym potem żałował.

Szukaj okazji na allegro ,myślę ze taki upgrade dawalby juz odczuwalna roznice w szybkości dzialania.
http://allegro.pl/asus-p7h55-m-procesor-intel-core-i3-6gb-ramu-i6872678672.html#thumb/1