Tani używany komputer

Pokażesz przykład takiego mocnego, za grosze?

10-letnie autko jest obiektem marzeń wielu osób.

Nigdy nie lubiłem porównań elektroniki do motoryzacji.

Nie ma mocnych używek, kto twierdzi inaczej kłamie.
Dodatkowo wydajność słabsza od współczesnego low endu i zużycie spowoduje konieczność ciągłych wymian i napraw.

Co z tego, że za 200 zł kupisz komputer, jak na starcie wymienisz dysk za 150 zł, za 3 miesiące będzie trzeba dodać zasilacz, za kolejne 100 zł, a później dla odmiany padnie płyta główna za marne 50 zł. Latem zas okaże się, że procesor działający cały czas na 100% obciążeniu na boxowym chłodzeniu nie wyrabia i trzeba jeszcze i to zrobić za kolejną 100. Niestety za rok znowu coś padnie… lub dzięki zmianom będzie miał problem wydajnościowy z głupimi www. :wink:

Używana elektronika, samochody i komputery w pewnym momencie staje się niewarta modernizacji i naprawy. :wink:

@ marcin20000 ale gdzie ty masz problem??? czlowieku?? przeciez mi wlasnie oto chodzilo od samego poczatku … no moze pozatym ze mi co chwile wszystko nie pada …

albo powiem inaczej brawo udalo ci sie samemu dosjc do tego jak ekonomicznie uzywac kompa / samochodu ;D

tak 4 drdzenie 32gb ramu i dysk ssd ;DDD

ps marcin nie kazdy dostaje komputer od rodzicow … niektorzy musza na niego zarobic … a niektorzy maja ciekawsze rzeczy niz ladowanie niewiadomolo ile $ w komputer ;D

No to pokaż te ceny. Pośmiejemy się razem.

przestan spamowac typie… napewno razem nic robic nie bedziemy!!

Nie wiem czy jest sens wgl na takie tematy odpisywać zastanwaim sie za 400zł co on chce kupić…

Skrzynkę jeszcze by kupił i3 może nawet i5 ale góra 16GB ram z HDD
ale 32GB ram i HDD+SSD i do tego jeszcze monitor śmiem wątpić.

No raczej problem będzie kupić komputer w tej cenie i pewnie będą to mega słabe budżetowe komponenty gdzie komp długo nie pociągnie i zacznie coś sie psuć w bliskim czasie

Słuszna uwaga. Szkoda mojego czasu.

dobra mieliscietroche racji jednak marka jest wazna bo najwazniejsza to musi miec ladna obudowe ;/

pozatym w sumie jednak wydam troche wiecej i kupie wypasiony sprzet - ze 600 pln

https://top500.org/system/179807/

proxy-image

Ja kupiłem na allegro za 555 zł i5 4 rdzenie 2,80 GHz ramu 8 GB 250 GB HDD Intel HD 4600 i Windows 10 zawsze można sobie kartę zmienic i dodać ramu 32 GB płyta obsługuje.

Przestań trollować dzieciaku i zbieraj przynajmniej 1000 złotych na dobrą używkę z Amso

dzieki bo juz odechcialo mi sie tu wchodzic :rofl: … 8gb ramu to dlamnie masakra ;DD

A do czegóż to potrzebujesz więcej?