Tani zestaw: hosting+domena pod WP


(arlid) #1

Witajcie. Namawiam koleżankę do założenia bloga, ma dziewczyna ciekawe pióro i fajne przemyślenia. I idzie mi całkiem nieźle - potrzebuje jednak małej ;pomocy. Gdzieś to miejsce w sieci znaleźć trzeba i tutaj jest ten owy problem. Poszukuję jakiegoś taniego zestawu hotsingu+domeny pod WP.. Nie muszą to być wielkie super parametry - WP nie zajmuje chyba bardzo dużo z tego co czytałem. Myślałem nad oferta www.mintshost.pl i pakiecie Starter. 8GB powinno wystarczyć a transfer bez limitu pozwoli określić po jakimś tam czasie jak to jest poczytne i wtedy dobrać coś bardziej "dedykowanego". Cena w sumie tez jest dość ciekawa bo ok. 50zł za rok + do teo darmowa domena .pl. Może jeszcze jakieś propozycje? Będę wdzięczny. Tylko oczywiście bez króczków typu teraz jest promo za 40zł, ale po promocji cena wynosi 300zł i do tego musisz jeszcze przedłużać coś dodatkowo p


(tomeeek64) #2

Ja zaproponowałbym ze swojej strony zestaw:

http://www.2ap.pl/oferta-mini.html - pakiet Mini za 50 zł rocznie;

https://www.ovh.pl/domeny/ - domena .pl za 12,16 zł przez rok. Potem odnowienie 49,90 zł rocznie.

Co do domeny to i tak jest dobra oferta w porównaniu do mintshost.pl - odnowienie w mintshost będzie prawdopodobnie wynosiło 70 zł rocznie.

Po drugim roku cena utrzymania mintshost się wyrówna z zaproponowanym przeze mnie pakietem (a mintshost będzie nawet prawie 8 zł droższy) - a potem co rok będzie 20 zł oszczędności.

Może niewielkie różnice, ale można potem, np. zmienić sam hosting, bez konieczności transferowania domeny - wystarczy zmienić rekordy NS w panelu OVH.


(YoJoe) #3

tani hosting www.webserwer.pl/hosting i domeny internetowe

 


(maniq) #4

też właśnie jestem na etapie poszukiwania hostingu dla mojego najnowszego projektu. Też będzie zainstalowany wordpress. Zastanawiam się powżnie nad rozwiązaniem z tej firmy http://www.cal.pl/hosting-serwery-shared co myślicie?


(YoJoe) #5

 

http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/126-cal-pl/

http://www.google.pl/search?q=%22cal.pl%22+%22nie+polecam%22


(maniq) #6

dzięki ale troche nieaktualne te opinie.


(system) #7

Też szukałem, wybrałem ten https://hostings.pl/blog-cms/ w wersji cool.  Dla mnie ważne aby środowisko było zawsze aktualne - żeby mozna było bez problemu aktualizować wordpressa do najnowszej wersji tak jak i jego składnniki. Generalnie bloga można wszędzie zalożyć, ale nie wszędzie środowisko jest zawsze aktualne - tutaj, jest to cecha oferty, ponoć gwarantowana. Jak narazie potwierdzam to. pozdro chwila.com


(rgabrysiak) #8

Shout na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).


(Bartoraf) #9

może zaciekawi cię oferta netdc.plhttps://www.netdc.pl/serwery-www

Mają fajny pakiet WebDeveloper’a 


(Macieq) #10

kiedyś na forum http://www.webhostingtalk.pl/ znalazłem ofertę netdc.pl wyczytałem dobre opinie i skorzystałem.

Bardzo fajny hosting stosuje dla swoich stron serwer z oferty https://www.netdc.pl/serwery-vps co potrafię sam to robię jak czegoś nie wiem piszę do nich i oni mi instalują bo administracja jest w cenie :slight_smile:


(Mckinen) #11

 

Miałem stronę, sklepik na ich serwerze + domenę przez 2 lata i wszystko było w najlepwszy porządku, strona nie miałą żadnyhc doleglowości, poczta hulała.

Na początku też nie ma co ładować sięw koszty zakładając bloga, więc trzeba szukać czegoś taniego, więc przeleć aktualne oferty usługodawców.