Tania dobra karta graficzna

Cześć. Mój problem polega na tym że chciałbym kupić sobie komputer a do niego kartę graficzną ale nie wiem jaką, chciałbym taką do 200 zł pamięc 512 MB takie gry jak Outlast OMSI FIFA 14 AC4. Znacie jakąś dobrą tanią kartę graficzną?

NVidia geforce 9600GT - tania i wydajna, ale nie ma dx11

a jaki ma ‘‘kolega’’ zasilacz ? do 200zł do używane z allegro znajdziesz tylko , ale powiedz które masz na oku abyś złych nie wybrał :wink: gdzie ‘‘kolega’’ chce kupić komputer ?

Witam wszystkich.

Żeby dobrze wybrać kartę należy ją dopasować do reszty podzespołów - zasilacza i procesora. Jeśli procek jest słaby, to silniejsze karty nie przyniosą większej wydajności niż te słabsze. Dobrze by było gdybyś napisał jaki sprzęt chcesz kupić.

 

 

Obecnie przymierzam się do kupna sprzętu. Komputer z allegro - taniej, nie mam zbyt wysokiego budżetu.

 

Do procesora najlepiej Core Duo 2 2 x 2,4 Ghz.

 

http://allegro.pl/okazja-lenovo-m58p-c2d-3-0-4-160-dvd-promocja-i3943085200.html

 

Coś takiego i do tego dokupić kartę graficzną. Monitor klawiature myszke mam, a ze wszystkim chciałbym sie zmieścić do 550 zł.

 

Sprzęt używany oczywiście bo wiem że za taką cene nie kupie nówek a też nie oczekuje cudów za taką małą cene.

Jak co to mam na opchnięcie radeona od saphire 4870 ale do niego markowy zasilacz co najmniej 500wat żęby nie chuczał pod obciążeniem,sam mam chiefteca 450 i jak gram to buczy nie miłosiernie takie obroty,poprostu za mało mocy. Ale grafika dobra,żeby ni emój marny procek to we wszystko na maxa bym grał w 1600x1200. jak szukasz dobrej grafiki to polecam:)

Jeżeli masz zamiar kupić taki komputer, to pamiętaj, że będziesz musiał szukać karty graficznej “low profile”.

A co to takiego jest?

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/463899-jaka-karta-graficzna-do-gx620/ Tutaj znajdziesz odpowiedź, a nie ma sensu się powtarzać.

Lepiej samemu te części kupić, bo wyjdą Ciebie o 150 zł taniej, jak dobrze poszukasz, będziesz miał więcej kasy na dobrą grafikę i zasilacz.