Tania dobra karta graficzna

(Wamp1992) #1

Cześć. Mój problem polega na tym że chciałbym kupić sobie komputer a do niego kartę graficzną ale nie wiem jaką, chciałbym taką do 200 zł pamięc 512 MB takie gry jak Outlast OMSI FIFA 14 AC4. Znacie jakąś dobrą tanią kartę graficzną?

(system) #2

NVidia geforce 9600GT - tania i wydajna, ale nie ma dx11

(Fan Xp) #3

a jaki ma ‘‘kolega’’ zasilacz ? do 200zł do używane z allegro znajdziesz tylko , ale powiedz które masz na oku abyś złych nie wybrał :wink: gdzie ‘‘kolega’’ chce kupić komputer ?

(Virruil) #4

Witam wszystkich.

Żeby dobrze wybrać kartę należy ją dopasować do reszty podzespołów - zasilacza i procesora. Jeśli procek jest słaby, to silniejsze karty nie przyniosą większej wydajności niż te słabsze. Dobrze by było gdybyś napisał jaki sprzęt chcesz kupić.

(Wamp1992) #5

Obecnie przymierzam się do kupna sprzętu. Komputer z allegro - taniej, nie mam zbyt wysokiego budżetu.

Do procesora najlepiej Core Duo 2 2 x 2,4 Ghz.

http://allegro.pl/okazja-lenovo-m58p-c2d-3-0-4-160-dvd-promocja-i3943085200.html

Coś takiego i do tego dokupić kartę graficzną. Monitor klawiature myszke mam, a ze wszystkim chciałbym sie zmieścić do 550 zł.

Sprzęt używany oczywiście bo wiem że za taką cene nie kupie nówek a też nie oczekuje cudów za taką małą cene.

(kamilek030190xd) #6

Jak co to mam na opchnięcie radeona od saphire 4870 ale do niego markowy zasilacz co najmniej 500wat żęby nie chuczał pod obciążeniem,sam mam chiefteca 450 i jak gram to buczy nie miłosiernie takie obroty,poprostu za mało mocy. Ale grafika dobra,żeby ni emój marny procek to we wszystko na maxa bym grał w 1600x1200. jak szukasz dobrej grafiki to polecam:)

(ADR1991) #7

Jeżeli masz zamiar kupić taki komputer, to pamiętaj, że będziesz musiał szukać karty graficznej “low profile”.

(Wamp1992) #8

A co to takiego jest?

(ADR1991) #9

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/463899-jaka-karta-graficzna-do-gx620/ Tutaj znajdziesz odpowiedź, a nie ma sensu się powtarzać.

(Michal Misiek12) #10

Lepiej samemu te części kupić, bo wyjdą Ciebie o 150 zł taniej, jak dobrze poszukasz, będziesz miał więcej kasy na dobrą grafikę i zasilacz.