Tania domena

(system) #1

Witam, u jakiego dostawcy polecicie mi założenie własnej domeny?

Najlepiej *.pl

Żeby nie była DROGA i oczywiście żeby po 1 roku było możliwie najtańsze przedłużenie.

Proszę o odpowiedzi... bo właśnie coś chce znaleźć odpowiedniego ale najpierw się Was spytam:)

(Spam) #2

OVH – chyba najtaniej.

(eyeti) #3

www.domenomania.pl

mam tam dużo domen i za każdą zapłaciłem 12 groszy.

Choć oficjalnie klient może mieć tylko jedną wykupioną za taką kwotę.

(Spam) #4

eyeti, a widziałeś cennik dotyczący przedłużania? Ceny są wysokie.

(Żelek) #5

Domeny kupuj tylko i wyłącznie w masternet.pl. Najlepsza firma. Bez jakichkolwiek haczyków, kod authinfo od ręki, najniższe ceny odnowień po roku.

(Paweł3779) #6

Polecam Cal.pl.

Odnowienie kosztuje 45zł, a rejestracja chyba 12zł. :wink:

(Skr3czu) #7

Ja polecam Ci nazwa.pl, może przedłużenie drogie, ale nigdy nie miałem z nimi problemów.

Pozdrawiam.

(system) #8

Ooo wielkie dzieki chlopaki. Zobacze sobie tych dostawcow i na pewno cos wybiore:) Jeszcze raz dzieki :smiley:

(Spam) #9

Nook: nazwa.pl – odradzam. Ja miałem problemy ;/

(Żelek) #10

nazwa.pl i ich polityka z 100 lat wstecz. Przy większej ilości domen robi się dość nieciekawie. Wszystko robione w wersji papierowej. Cesja, a nawet wydaniu kodu authinfo.

(Skr3czu) #11

Tak może to jest męczące i niepraktyczne, ale przy kilku domenach, to nie sprawia problemu.

Wasacz , mógłbyś opisać sytuację ?

Pozdrawiam.

(Michu90b) #12

Cyberix.pl :slight_smile: Polecam :slight_smile:

(eyeti) #13

Jeżeli mam płacić w nazwie za domeny po 12 zł i przedłużenia po 100 zł.

To wolę domenomanię :slight_smile:

Przedłużenia około 90 zł

(Paweł3779) #14

Dokładnie 95zł. :slight_smile:

Moim zdaniem też lepiej wziąć domenę gdzieś indziej niż w nazwie, bo oni mają drogo.

Na przykład ovh.pl, pdg.pl, cal.pl. Tam mają tanie przedłużenia.

(Pavobe Reg) #15

Pod uwagę bierz praktycznie wyłącznie OVH i Masternet.

(szymon189) #16

Polecam tylko ovh.pl

(eyeti) #17

No również mam jedną domenę w OVH, ale jeżeli chodzi o cesję to jest to dość kłopotliwe, bo rozpoczęcie procedury transferowej domeny wiąże się z wysyłaniem dokumentów z załącznikami OVH.

Ale ogólnie również polecam OVH.

(Mt Dluzniewski) #18

Mam trochę laickie pytanie odnośnie domen - czy odnowienie domeny po roku jest obowiązkowe?

(Krzysztof Otrzasek) #19

zależy od firmy, w której kupowałeś domenę, najczęściej domeny kupowane w promocjach za 1zł lub w ogóle za darmo wymagają przynajmniej jednego przedłużenia rocznego

dlatego polecam masternet czy ovh, tam masz jasne warunki i żadnych drobnych druczków (a do tego i tak wychodzi taniej)

(Musak28) #20

Jeżeli chodzi o płatne hostingi oraz domeny to korzystam tylko i wyłącznie z http://www.Netmark.pl . Uważam, że jestem tam bardzo tanio, a do tego usługi są na wysokim poziomie.