Tania drukarka w eksploatacji

(Tazior102) #1

Szukam taniego urządzenia wielofunkcyjnego, do której tusze będą tanie... najlepiej oryginalne...gdyż moje stare urządzenie na zamiennikach z pryzmatu czy też z allegro...dokonało szybko żywota...i nie nadaje się już do użytkowania. Dodam, że drukuję trochę tekstów, koloru używam sporadycznie. Myślałem o tym urządzeniu http://www.mediaexpert.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne-z-drukarka-atramentowa/urzadzenie-hp-deskjet-ink-advantage-2135,id-560375#tab_description . Dobre jest?? czy może coś polecacie innego?? 

(Odyniec_Stary) #2

HP i tanie tusze to mrzonka.

Brother ma bardzo tanie zamienniki i stosunkowo tanie oryginalne tusze. O jakim budżecie mówimy? 

(Tazior102) #3

Budżet do 500 zł myślę…ewentualnie coś ponad…bo mnie jakieś tam bajery aż tak bardzo nie interesują…chodzi mi aby te tusze oryginalne były tanie…i łatwe do kupienia…

(askow) #4

Brother DCP J105 z kartą sieciową, J105 bez karty. Drukowanie na prawdę tanie nawet na oryginałach. Polecam.

(sbaaa) #5

ten hp jest rzeczywiście ok, tak jak pisali poprzednicy zamienniki na pewno znajdziesz (tylko nie polecam kupować najtańszych, tylko te znanych producentów wtedy nie będzie problemu)

(Luksx) #6

Brother DCP J105  mogę szczerze polecić, bardzo tani w eksploatacji i wydajny. HP już taki w eksploatacji nie jest, ale ten wymieniony w linku wydaje się w porządku, chodź nie wiem czy nie będzie czasem problemu z dostępnością zamienników do tego urządzenia. Te z allegro za 3-4zł to zwykła tandeta i na takie nawet nie zwracaj uwagi, zamienniki dobrych producentów znajdziesz w sklepach z tonerami i tuszami, w sklepie dobretonery kupowałem zamienniki do hp i brothera to były zawsze od dobrych producentów.

(kryspin69) #7

HP ma strasznie drogie tusze. Wiem cos o tym. Na szczęście jest też sporo zamienników do tych tuszy. Osobiście polecam Asarto, cenowo dużo lepsze a i całkiem wydajne.

A, odradzam też kupowanie najtańszych zamienników bo potrafią napsuć krwi (i zepsuć drukarkę)

(sdlike) #8

Atramentówka nigdy nie będzie tania w eksploatacji…Szczególnie jeśli bęziesz chciał drukować w kolorze. To już bardziej opłaca się coś zanieść do druku w ksero niż samodzielnie bawić się w drukowanie. Szukaj jakiegoś niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego. W Euro są dość tanie laserówki:

http://www.euro.com.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne,h2:3.bhtml?lp-wielofunkcyjne

Większy wydatek jednorazowy przy kupnie ale potem tania eksploatacja. 

(cedro) #9

MOim zdaniem trzeba interesować się całą linią Brother DCP. Do niej są tanie zamienniki. 

(Roto) #10

Autor nie drukuje szczególnie często i regularnie więc odradzałbym brothera ze względu na możliwość zaschnięcia głowicy w drukarce. Opcja, którą podałeś jest bardzo dobra, nawet oryginały nie wyniosą Cię jakoś super drogo

(Graficznie Sk) #11

Również polecę urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother o modelu J-105. Jest wydajna, prosta w obsłudze i wytrzymała. Do tego konfiguracja jest banalnie prosta, nie to co w urządzeniach HP z wifi, gdzie nawet przy pomocy oryginalnej płyty ze sterownikami konfiguracja jest problematyczna. Dodatkowo nie ma problemu o dobre zamienniki za niewielką cenę. Osobiście używam tusze firmy Asarto, zaskakująco wysoka jakość w porównaniu do niskiej ceny.

(szczep33) #12

Może jakiegoś Brothera? Są do nich tanie zamienniki https://tonery.rdstudio.pl/toner-samsung-ml2165-p-400.html

(Iris89) #13

Bardzo dobrze wypada Brother. Osobiście korzystam z modelu DCP J 125 ( wyszły już nowsze), oryginał BK czarny to koszt. ok 50 złotych (LC-985BK). Jeżeli chodzi o zamienniki wychodzi jeszcze taniej, ok. 10 max. 15 złotych za dobrej jakości zamiennik np. ActivJety ze Sferisu.

(s.ormaniec) #14

Osobiście polecam HP-ka 2620. Używam od niedawna i muszę przyznać że jak na tą cenę to daje radę. MOdel jak tutaj: https://ale.pl/67065-hp-drukarka-deskjet-2620-all-in-one-printer.html?search_query=2620&results=6

(freshmeat) #15

A teraz napisz jeszcze, po ile są do niej tusze i jaką mają wydajność.