Tania karta graficzna do obecnego sprzętu

Witam!

Zwracam się do Was użytkowników forum dobreprogramy.pl z prośba o dobranie karty graficznej do mojego aktualnego sprzętu. Obecnie posiadam takiego kompa:

Celeron D 2,55 Ghz

pł.główna: Asus P5GD2-X

karta graf. Asus x700 PCIex

karta muz. 5.1 zintegrowana

Dysk 120 GB WDC

Zasilacz 350W CHIEFTEC

Monitor: LG 22’’ 1680x1050

W obecnym sprzęcie wysiadła karta graficzna, najprawdopodobniej się przegrzała. Nie pomaga zmiana pasty, dodanie wentylatora itd. Potrzebowałbym nowej karty. Komputer wykorzystuję do codziennego użytku: filmy (bez HD), muzyka, internet, prace biurowe. W gry nie grywam. Kartę chciałbym nabyć w sklepie Proline, ale Was proszę o wszelkie propozycję.Dobrze by było jakby nie trzeba było nic wymieniać w obecnym sprzęcie. Poszukuję karty taniej i w miarę wydajnej do wymienionych przeze mnie potrzeb.

Pozdrwaiam

Kup nowy komputer bo za przeproszeniem twój komputer to złom :stuck_out_tongue:

Kup cokolwiek z magistrala PCIe z odpowiadającego ci zakresu cenowego i tyle.

cos uzywanego na aledrogo, moze jakas 8800 lub 9600,9800

:edit

`przepraszam nie doczytalem, tak jak kolega wyzej cokolwiek na pcie w ramach budzetu

http://www.proline.pl/?p=GAINWARD+GF210+5D3

dzięki wielkie za odpowiedzi. Tak też myślałem żeby kupić cokolwiek w cenie zadowalającej mnie. Wymagań co to sprzętu nie mam za wielu. Bałem się jedynie, że jak kupię nową kartę, to w parze z nią pójdzie do wymiany zasilacz, bo za słaby, ale chyba o to nie muszę się martwić :slight_smile:

Pozdrawiam

Kup jakiegoś radeona hd 5450 albo x1900 zależy jaki budżet ale skoro proline to raczej hd 5450