Tania karta z DirectX 10

ja bym radził i tak poczekać jeszcze troche do premiery R600 i układów ATI ze średniej półki, bo może się okazać, że ATI też będzie miało kilka ciekawych modeli w tym segmencie. ale lepiej poczekać na premierę, a potem testy porównawcze z obu obozów…

w momencie gdy za chwile ma wyjsc całkowicie nowa seria kart nie warto kupowac obecnej. ty mowisz o o golnej sytuacji gdzie czekanie nie opłaca sie- owszem (cofnijmy sie pół roku np gdzie taki 7600 kosztował 700 zł) i w takim wypadku czekanie ze karta stanieje mija sie z celem bo za pół roku beda nowe gry nowe karty i ta karta bedzie nic nie warta. a ty nie uwazasz ze warto teraz poczekac te kilka tygodni? to zycze powodzenia- ja by napewno nie kupował teraz 7900GS jak za miesiac wyjdzie w podobnej cenie karta lepsza ,szybsza i pod dx 10- Jak bys nie wiedział kolejna generacja DX szykowana jest co najmniej za 2 lata wiec któa karta na dłuzej starczy?teraz to ty znó rusz mózgiem :stuck_out_tongue:

ja po prostu uwazam ze w takim wypadku jaki mamy teraz koło wcale sie nei zamyka. po prostu opłaca sie poczekac i tyle