Tania karta z DirectX 10

Jest (będzie do czerwca) jakaś tania karta graficzna z DirectX 10??? Zastanawiam się nad kupnem GeForca 8600Ultra, ale nie wiem czy ATI nie wypuści konkurencyjnego ceną i jakością. Proszę o odpowiedź !!

Tania? Jak cena jest dla ciebie tania 200zł? 400zł? Nikt nie jest wyrocznią, trzeba czekać.

Co do cen zajrzyj tutaj

http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=1525

Słyszałem że 8600 będzie tylko na PCi - Express a nie na AGP to niestety nie wejdzie na twoją płytę główną.

Racja, do takiej karty np. GeForce8800 będzie trzeba sporo podzespołów wymienić.

wlasnie. ceny sa fajne:) 8600GT spokojnie rozwali 7600GT ba nawet lepszy bedzie od 7900GT bo ma 48 jednostek zunifikowanych a 7900gt tylko 24 ps i 8 vs w dodatku nie wszystkie sa wykorzystywane jednoczesnie. cena jest swietna. 129 $ ale znajac zycie to wiesz…watpie ze 400 zł bedzie kosztowac na plskim rynku bo na to wychodzi. jak dolar po 3 zł liczyc. watpie ze bedzie tak ze 8300GT bedzie kosztowac te “kilka” zł a wydajnosciowo to patrze taki 7600GT. w praktyce polscy sprzedawcy nałożą marze spore i z tych 400 zł zrobi sie 700… wystarczy na ceny 8800gts spojrzec an zachodzie i u nas. 600 zł wiecej jak nic :confused:

jak masz monitor LCD to i tak nie wykorzystasz potencjału tej karty. mi się wydaje, że lepiej poczekać trochę. ten model stanieje, i na pewno wyjdą jakieś nowe

dlaczego? a co to nie ma 21 calowych LCD :slight_smile: .co do reszty to wiesz, mozna czekac tak w nieskonczonosc:) ciagle cos wychodzi.

nie mówię że nie ma :smiley: po prostu takich gadżetów to za dużo ludzi nie ma :smiley:

a co do tej karty to jest to pierwsza na rynku z DirectX10. a z te pierwsze są jakby to napisać, takie specyficzne :smiley: jak ktoś nie ma co z kasą robić, to niech kupuje :smiley:

w polsce tak:) . przy okazji http://proline.pl/shop.php?prodid=EVGA+320-P2-E811-AR - ciekawa propozycja! za te cene to bije na głowe kazdego radeona i kupno 2x 7900 np mija sie z celem, w ogole kto kupil taki zestaw teraz czuje rozgoryczenie zapewne :smiley:

Zapraszamy w czerwcu. ;]

Ja bym teraz nie kupił karty z DX10, nawet jakbym miałe kasę…

Przecież nawet nie ma gier na DX10, czekajmy na Crysisa :slight_smile:

zgoda. ale nie sadzisz ze kupno teraz karty pod dx 9(jakies np 7900GS galaxy)mija sie z celem? za miesaic pojawia sie nowsze lepsze i napewno na dłuzej starcza.

Zdecyduj się :wink:

No, jeszcze tak pół roku wstecz to by się opłacało…

Ale teraz mija się z celem, jak wyjdzie więcej kart na DX 10 to wiecie jakie te GF 7900 będą tanie…

rusz mózgiem troche :smiley: . mi chodziło ze skoro za miesiac pojawia sie całkowicie nowe technologicznie karty to teraz warto poczekac i kupic te lepsza(inwestycja np 600 zł bedzie lepsza duzo jak sie poczeka miesaic-nie sadzisz?).a wczeasniej o to ze nie ma co czekac na to ze cos stanieje(ogolnie) bo jedno stanieje i jednoczesnie stanie sie słabsze. 2 rozne sprawy poruszyłem :stuck_out_tongue:

tanie? one beda nie tylko tanie(450 jakies)ale i byle jakie :stuck_out_tongue: teraz grasz na full w kazda gre nma takiej karcie, za pół roku to na srednie moze nie starczyc. ze o swojm 7600GS@GT nie wspomne:) ale na minimum bede ciagnał( tyle gier przechodziłęm na gf2 mx:P i 256 ramu ze zadna mi nie straszna teraz jak mam sprzet taki jak widac)

sam rusz troszkę mózgiem, jak kupisz za miesiąc kartę z nowymi technologiami to i tak za miesiąc będą jeszcze nowsze, więc koło się zamyka.

znając strategie marketingowe, to nowe karty z DirectX10 będą wtedy, gdy producenci sprzedadzą odpowiednią ilość “tych starszych” (czyli np. wspomniane 7600 czy 7900). bo jak wiadomo, liczy się tylko kasa :twisted:

Marzec :lol:

http://www.guru3d.com/newsitem.php?id=4834