Tania Neostrada?

KLIK

Tylko ciekawe co będzie z takimi jak ja, którzy podpisali już umowę. Czy będe musiał zostać przy swoich podczciwych 512kbps a może jakiś prezent od TPSA ? Naszczęście mi zostało juz niewiele;]

Pracowałem chwile w tp :expressionless:

Jest taka sztuczka, wystarczy przepisać telefon na immą osobe mającą skończone 18 lat i np. z taty na mame. Wysztie umowy z karęcną wygasają. Przechodza na bez terminowość i mozna je zminić / zrezygnować :slight_smile:

ja mam 128 i mam jeszcze troche do końca umowy ale jak sie bedzie konczyc to przechodze na 1MB/s

No to świetnie, końcem miesiąca kończy mi się umowa więc wypowiadam ją a następnie biore nową. Może 2 mega będzie w cenie 100 zł na miesiąc, niepogniewałbym się :slight_smile:

No mi umowa wychodzi gdzieś w listopadzie to tyle to wytrzymam :mrgreen:

Oo taa ;- ) Mi 512 starcza to 1 mega to już w ogole ;- )

:frowning: a ja ostatnio podpisałem umowę 3 letnią na promocję startową 512 … i co nie będę mógł zmienić w ciągu trzech lat oferty na 1 mega za 30 zł ? :x

Nie bo podpisałeś już umowe… Ale zró tak jak mówi** szakal175** :slight_smile:

okej :smiley:

niedawno u mnie była podpisywana umowa na 2 lata z neo 512kb/s…więc chyba pokombinuje tak jak tu mówisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aero mam podobną sytuację do twojej tylko, że ja podpisałem umowę w tej promocji na 2 lata :frowning:

szakal175 a nie ma w tym jakichś haczyków? np. kary pieniężne itd.?

Aero ja mam identycznie

matko teraz za ta cene miałbym 1 MBIT :o

A tak mam 512 na 3 lata… ; /

A wszystkim Wam mówiłem że nie opłaca się brać neo na 3 lata ;]

Sam teraz żałuję bo miesiąc temu podpisałem umowe na dwa lata :evil:

Ale bądź co bądź byłem wtedy świadomy że pewnie będzie nowa promocja. Ale nie mogłem pozbyć się neta nawet na dzień…

No nic… i tak zbyt dużo z neta nie ciągnie - przeważnie nocami więc 512 i tak mi wystarcza. W dodatku wątpię aby mój router wytrzymał takie obciążenia jak już przy 512 lubi szwankować ;]

czy NEO jest tania ??? :o :o :o

Za cenę NEO 256 mam 3MB w UPC :stuck_out_tongue:

Nie każdy ma dostęp do JuPiSi.

Jest :stuck_out_tongue: Taka opcja zmiany abonenta kosztuje 10 zeta zapomniałem dopisać :stuck_out_tongue:

Lepiej zapłacić 10zł, niż grzywną(w tym wypadku to chyba 500zł) :?

Przy promocji startowej cesja Ci nic nie da :stuck_out_tongue: wpisz w google neostrada i 2 wynik to forum o neostradzie z koncowka .info … dokladnie mozesz sie dowiedzic…

cesje i nowa promoje neo moga zrobic osoby , ktore nie braly neo w promocji startowej…

Tak patrzę sobie teraz na nową promocję i Wam powiem że jak dla mnie nic ciekawego.

Aż tak szybkiego łącza nie potrzebuję a liczy się dla mnie obecnie każdy grosz.

Więc ciesze się że udało mi się podpisać dwuletnią umowę na neo 512 :slight_smile:

własnie sie zatanawiam nad neo 1024 na 24miesiące cena nie powiem kuszaca :slight_smile:

A ile za 512 teraz? Bo strona TP coś szwankuje i nie moge wejść.