Tanie adobe do pobrania - legalne?

Witajcie!

Firma chwalona na paru portalach (porównywarek cen)

oferuje tanie Adobe z licencją do ściągnięcia.

Dużo piszą o oryginalności swojego oprogramowania.

Czy może to być przekręt?

Oprogramowanie muszę kupić na firmę.

Zależy mi na legalności (i dobrej cenie :smiley: )

Tu link do programu

Dodane 11.10.2011 (Wt) 20:42

Ok, to zapytam inaczej…

czy można się zapytać Adobe czy oprogramowanie tej firmy jest legalna?

… albo czy jest sposób na sprawdzenie czy kupione oprogramowanie jest legalne?

pierwsza istotna rzecz… program jest sprzedawany na rynek Stanów Zjednoczonych, u nas nie może być legalnie wykorzystywany, a tym bardziej w firmę, myślę że to powinno rozwiać wszelki wątpliwości

itauditor , gdzie to masz napisane ? że wyłącznie na rynek USA ? nigdzie nie wyczytałem zastrzeżenia że licencja akurat na ten sprzedwany produkt zabrania używania go poza terenem Stanów Zjednoczonych,

zwykłe ESD wiec na moje oko legalnie możesz kupić i używać

BTW jak na rynek amerykański aż tak atrakcyjna nie jest to oferta, tylko że u nas produkty Adobe z różnych względów są dużo droższe

A własnie - dlaczego taka różnica cen?

Adobe Store US oferuje o wiele tańsze wersje niż Adobe Store Eastern EU.

Tłumaczenie na polski ich tyle kosztuje? :stuck_out_tongue:

Z tego co wiem można kupić opr. i wysłać nr. licencji do Adobe.

Oni powinni potwierdzić co to naprawdę jest… ? (mam rację?)

kwestia wysokich marż narzucanych przez dystrybutorów

o tym możliwości im licencji i stwierdzenia legalności nie słyszałem

Witam, ten DP rzeczywiście jest przeznaczony do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Wersja dla UE posiada informację “only for distribution…” lub oznaczenia typu EUE wersje Amerykańskie nie koniecznie posiadają takie oznaczenia. Taki produkt można aktywować ale już na pewno nie zarejestrować. Niestety ceny są takie a nie inne na Polskim rynku bo takie nam narzucono sam prowadzę sklep i u nas ceny wyglądają nastepująco http://dtpsoftware.pl/7-design-premium

Wątpię żeby w najbliższym czasie ceny miały spaść no może po wyjściu CS6. Wtedy Cena CS5.5 rzeczywiście spadnie :stuck_out_tongue: