Tanie klawiaturki

Hey,

Chcę kupić jakąś tanią klawiaturkę… Moglibyście coś polecić? :slight_smile: Znalazłem np.:

Tracer

a4tech

Omega

Czy te klawiaturki są ciche? (moja obecna dość głośno stuka). Opłaca się kupić którąś z nich? Którą najbardziej? :slight_smile:

KLAWIATURA A4TECH LCD-720 X-SLIM PS/2 - Tę akurat posiadam i muszę przyznać że (moje prywatne odczucia) klawisze faktycznie są w miarę ciche.Sama klawiatura dzięki temu że jest niska,faktycznie jest wygodna.Jak Ci nie zależy na bajerach,to w stosunku do tej klawy możesz zaryzykować…Ja jestem zadowolony.Pozdrawiam

Ja ostatnio zakupiłem taką klawiaturę, moim zdaniem pracuje bardzo cicho i ma 4 wejścia zwykłe,USB,na słuchwki i mikrofon, proponowana przez Ciebie A4techa jest bardzo podobna więc powinna być dobra i dosyć cicha, bo naprawde ciche są tylko silikonowe.

polecam klawiaturke

“jednak” jest ona w stylu laptop, jeżeli chcesz inną dobrą to też a4tech bo są ciche i dobre klik

Złączono Posta : 07.08.2006 (Pon) 18:29

hehe

Złączono Posta : 07.08.2006 (Pon) 18:29

hehehehe

A jak myślicie, czy ta klawiaturka bedzie w miare cicha?

Tak. Ta klawiatuara jet wyjątkowo cicha. :x

Ironia? Jeśli tak, to bardzo proszę odpuść sobie takie posty… Masz/miałeś z nią jakieś doświadczenia?

Posiadam taką samą klawiaturę, wiec to nie ironia. Za tą cenę - może być.

Sorry, w takim razie - ale tak to zabrzmiało, szczególnie z tą emotką na końcu… :slight_smile: