Tanie klucze W10PRO

(Kosiarz Dobrych Programów) #1

Co sądzicie o PSNGames.org? W10PRO Retail za niecałe 16$, czy nawet OEM za niecałe 7$, brzmi kusząco. Pytanie właśnie tylko, czy dostanie się faktycznie legalny oficjalny klucz od M$, czy jakiś badziew który może i “aktywuje” Windows, ale okaże się kluczem jakieś korpo i mimo zapłacenia, tak naprawdę będziemy mieć pirata. Ktoś miał coś do czynienia z tym sklepem?

(rgabrysiak) #2

Naprawdę wierzysz, że w takiej cenie można kupić w pełni licencjonowany produkt? Skąd klucze pochodzą nie wiadomo, zapewne są to takie same “cudowne” oferty jak na Allegro.

(Kosiarz Dobrych Programów) #3

Grzebnąłem za tematem w internecie jeszcze raz. Tym razem jakoś lepiej mi poszło :wink: i mogę sobie sam odpowiedzieć: nie warto

Stay away from psngames.org!

Do tego wszystko wskazuje na to że “firma” jest w Emiratach Arabskich, choć strona chyba “leży” w Holandii.

(samonek4) #4

A po co mi ten Windows 10? Mam darmowe Ubuntu 16.04 LTS.

(deadinhollywood) #5

Poważnie? To sobie odpal na tym Ubuntu GTA V. Skąd Wy się bierzecie? Nie każdy chce Ubuntu. Nie każdy chce linuksa. Nie tylko z powodu grania. I nie - linuks nie jest lepszy od Windows. Najlepszy system to taki dopasowany do własnych potrzeb. Są tacy którzy używają Windowsa 10 i są z niego zadowoleni.

(januszek) #6

Odchodząc na chwilę od wiecznej wojny Linux vs Windows, chciałbym zauważyć, że idiotyzmem jest płacić za piracki soft.

(Kosiarz Dobrych Programów) #7

Tak, spodziewałem się, że ktoś strzeli offtopic z Linuksem :smiley: @deadinhollywood już Ci odpowiedział. Dodam jeszcze (co może dostarczy radość Twemu misjonarskiemu sercu), że używam również openSUSE i w postawionych mu zadaniach się sprawdza.

(Kosiarz Dobrych Programów) #8

Tutaj www.hrkgame.com, w cenie jak na PSNGames za Retail jest OEM. Mam tam konto, zdarzało mi się u nich gry kupować, bez problemów. Myślicie, że bez ściemy, na co dzień handlują kluczami do gier, a tak przy okazji sprzedają też lewe klucze do Windowsa? :slight_smile:

(rgabrysiak) #9

Lewe czy prawe, nie wierzę w cudowne okazje kupna licencjonowanego oprogramowania z tak dużą róźnicą w cenie.
Wybór czy kupić, czy nie kupić pozostawiam twojej ocenie.