Tanie klucze W10PRO

Co sądzicie o PSNGames.org? W10PRO Retail za niecałe 16$, czy nawet OEM za niecałe 7$, brzmi kusząco. Pytanie właśnie tylko, czy dostanie się faktycznie legalny oficjalny klucz od M$, czy jakiś badziew który może i “aktywuje” Windows, ale okaże się kluczem jakieś korpo i mimo zapłacenia, tak naprawdę będziemy mieć pirata. Ktoś miał coś do czynienia z tym sklepem?

Naprawdę wierzysz, że w takiej cenie można kupić w pełni licencjonowany produkt? Skąd klucze pochodzą nie wiadomo, zapewne są to takie same “cudowne” oferty jak na Allegro.

1 polubienie

Grzebnąłem za tematem w internecie jeszcze raz. Tym razem jakoś lepiej mi poszło :wink: i mogę sobie sam odpowiedzieć: nie warto

Stay away from psngames.org!

Do tego wszystko wskazuje na to że “firma” jest w Emiratach Arabskich, choć strona chyba “leży” w Holandii.

A po co mi ten Windows 10? Mam darmowe Ubuntu 16.04 LTS.

Poważnie? To sobie odpal na tym Ubuntu GTA V. Skąd Wy się bierzecie? Nie każdy chce Ubuntu. Nie każdy chce linuksa. Nie tylko z powodu grania. I nie - linuks nie jest lepszy od Windows. Najlepszy system to taki dopasowany do własnych potrzeb. Są tacy którzy używają Windowsa 10 i są z niego zadowoleni.

Odchodząc na chwilę od wiecznej wojny Linux vs Windows, chciałbym zauważyć, że idiotyzmem jest płacić za piracki soft.

Tak, spodziewałem się, że ktoś strzeli offtopic z Linuksem :smiley: @deadinhollywood już Ci odpowiedział. Dodam jeszcze (co może dostarczy radość Twemu misjonarskiemu sercu), że używam również openSUSE i w postawionych mu zadaniach się sprawdza.

Tutaj www.hrkgame.com, w cenie jak na PSNGames za Retail jest OEM. Mam tam konto, zdarzało mi się u nich gry kupować, bez problemów. Myślicie, że bez ściemy, na co dzień handlują kluczami do gier, a tak przy okazji sprzedają też lewe klucze do Windowsa? :slight_smile:

Lewe czy prawe, nie wierzę w cudowne okazje kupna licencjonowanego oprogramowania z tak dużą róźnicą w cenie.
Wybór czy kupić, czy nie kupić pozostawiam twojej ocenie.