Tanie markowe głośniki na Allegro


(system) #1

Poszukuję tanich głośników, przy czym założenie mam - albo żadne za żadną cenę, albo firmowe nowe jak najtaniej. Znalazłem takie dwie oferty:

http://www.allegro.pl/item823878803_glo ... _hq80.html

http://www.allegro.pl/item829283036_glo ... ra_pc.html

Czy to są chińskie podróbki, czy znaleźli coś na magazynie?


(Wojteko10) #2

Pewnie jakieś końcówki, lub z wystaw


(Extremeze) #3

Drugie moim zdaniem będą lepsze więcej Watów mają. 30zł to nie wiele na głosniki, napewno dużych efektow dzwiękowych nie dadzą ci nawet takie firmówki.


(system) #4

He he. Tylko ja ich potrzebuję do wynajętego pokoju, więc moc mi zupełnie zwisa. Nie mam zamiaru ich "rozkręcać", nie chcę tylko, żeby się zepsuły. Wiem, co może mi dać "duże efekty dźwiękowe" i - mimo wszystko - na komputerowych głośnikach jest to niemożliwe. Liczy się wzmacniacz a ja jednak bardziej ufam Marantzom czy innym Onkyo/Yamahom niż Sound Blasterowi...


(Extremeze) #5

Masz rację bo to 5.1, 7.1 itp. to w sumie przydatne jest tylko w filmach no i w grach daje rade. W rzeczywistości takie głośniczki mają: wzmacniacz jako kawałek płytki, małe kondensatorki, bardzo niską moc RMS, co nawet widać po chłodzeniu. Creative nie robi najgorszego sprzętu, ale jak ktoś kupuje niby lepsze głosniki np. T6100 (2,5 cm głosniczki w plastikowej obudowie + subwooferek robiący troche chuku ) to płaci za markę.