Tanie myszki do "wielkich łap"

Przypadkowo w Carefourze zauważyłem dzisiaj “myszki gamingowe” z tej serii jak na zdjęciu… modeli było kilka, ale ceny rzędu 15-20 zł, tyle co za te karłowate do chińskich żółtych rączek :wink:
Jako, ze mam jedną z tej serii i leży mi dobrze w dłoni, to kupiłem…2 na zapas. Jeżeli ktoś też ma takie łapy wielkie jak ja, to polecam uwadze popatzreć na promocje przy wizycie :wink:

Czego oczekujesz po myszach dla dzieci?
Albo coś jest tanie albo dobre.
Kup raczej coś Logitecha, będziesz się cieszył długie lata komfortem i bezawaryjnością.

Jeśli chodzi o tanie myszki to polecam.

Jak będę potrzebował, teraz mam jeszcze dwie w zaapsie :wink:

… wątpię :wink: Myszki do podróżnego laptopa maja krótki okres życia, kabelek urwany, zleciała na podłłoge w pociągu etc. Dlatego wolę takie oszczędne :wink:

On pewnie ma na myśli bezprzewodowe, więc kabelek się nie połamie.

Nie no :wink: z bezprzewodowych zrezygnowałem gdzieś w czasach Morrowinda, latanie w sobotę wieczorem po osiedlu i pytanie w kioskach “te małe paluszki są do myszki”? :wink: Ta myszka ma działac, a nie żebym jeszcze baterie wymienne lub dodatkowe łądowaki woził…

A tak poważnie to po co ci ten kabel do myszy, zwłaszcza mobilnej, boisz się że zgubisz jak na kablu nie będzie?
Bezprzewodówkę Logitech M515 tarmoszę już chyba z 6 lat i nie chce zdechnąć.

W swojej zmieniłem baterie może dwa razy przez 6 lat.
Faktycznie jest to wielki problem zwłaszcza że “Logitech unifying” pokazuje stan baterii myszy.