Tanie przedłużanie domen

Witam,

Gdzie aktualnie mozna najtaniej przedłużyc domenę?

 

aftermarket? goddady?

OVH :slight_smile:

Raczej nic tańszego od ovh i aftermarket nie znajdziesz. Jeśli się mylę, będę wdzięczna za wyprowadzenie mnie z błędu :slight_smile:

A muszę was zaskoczyć jest tańszy operator niż ovh :wink: Jak robiłem zestawienie cen operatorów domen, to wyszło, że najtaniej domeny .pl ma gnum, ovh i hekko.

OVH i aftermarket. Oba sprawdzone osobiscie i nigdy nie było problemów :slight_smile:

a jaka to domena? .pl można przedłuża się w cal.pl za 45zł. Wydaje się że to dobra cena.

 

Gnum faktycznie tanio, ale support podobno fatalny. Na innym forum parę osób narzekało. Fajnie jakby ktoś się wypowiedział kto faktycznie korzysta, bo sam się zastanawiałem nad przedłużeniem domen u nich.

Polecam aftermarket z jednego powodu - jest to rejestrator i można handlować i kupować domeny , w skrócie All in One :slight_smile:

Cześć.

 

Sprawdź tą stronę:

http://www.adresik.pl

 

Pozdrawiam,

jakubgross

Ktoś ma domeny w gnum.pl? Jestem ciekaw opinii.

Ja mogę polecić ovh, tanio i bezproblemowo.

Nie mam tam domeny, ale pewnie coś słabego. Przereklamowane.

Myślałem, że amez.pl najtańszy jest a się okazuje, że jeszcze kilka groszy można urwać.

 

Generalnie to oszczędność złotówki czy 2 na odnowieniu domeny jest chyba szczytem skąpstwa o ile nie ma się 1000 domen do przedłużenia.

forpsi 45zl. netto

Na temat gnum chętnie się wypowiem bo posiadam u nich 27 domen od trochę ponad roku.

 

Zdecydowałem się na nich ponieważ mają najlepsze cenny odnowień domen .pl jaki i regionalnych i funkcjonalnych. Wcześniej posiadałem domeny w hekko i troche w home no ale szukałem cięcia kosztów tym bardziej, że chcę tych domen posiadać o wiele więcej - wchodzę w seo…

 

Z supportem miałem mały problem tylko w okresię przedświątecznym i świątecznym, ale może nie tyle problem co wolniej odpisywali.

Panel naprawde bardzo ładny i prosty. Ma fajne udogodnienia takie jak grupowanie domen i listowanie domen wygasających.

Jak wiadomo zawsze się można czegoś doczepić. Mi brakuję tylko zmiany rekordów  a,cname… w dnsach ale to zmienia mi zawsze support.

 

Ma też coś takiego jak wirtualny portfel który trzeba najpierw zasilić, żeby opłacić domenę i to mi troche zakręciło w głowie no ale na dobrą sprawe gdy już to poznałem to całkiem wygodne rozwiązanie.

aftermarket polecam

Afermarket i OVH - korzystam i polecam

Zobacz jeszczę ofertę 1&1 lub OVH. 

1and1? Widać, że nie odnawiałeś tam domen. Jedyna zaleta to u nich można edytować rekordy MMX i wydelegoeać sobie subdomenę w świat. Odnowienie .pl 93 brutto (o ile dobrze pamiętam).

 

Poza tym odradzam firmę. Ostatnio pozabierałem od nich wszystko co się dało. Zamówiłem hosting to mi firmę “weryfikowali” chyba 3 dni zanim dali dane do panelu. I rozstanie nastąpiło.

Ja większość domen mam w ovh i z czystym sumieniem mogę polecić, poza tym aftermarket i seohost.pl są też ok.