Tanie przedłużanie domen

(Ania Rudek) #1

Witam,

Gdzie aktualnie mozna najtaniej przedłużyc domenę?

(maniq) #2

aftermarket? goddady?

(Salvador) #3

OVH :slight_smile:

(Kowalczyk Kas87) #4

Raczej nic tańszego od ovh i aftermarket nie znajdziesz. Jeśli się mylę, będę wdzięczna za wyprowadzenie mnie z błędu :slight_smile:

(Projektlukasz) #5

A muszę was zaskoczyć jest tańszy operator niż ovh :wink: Jak robiłem zestawienie cen operatorów domen, to wyszło, że najtaniej domeny .pl ma gnum, ovh i hekko.

(Snaffx) #6

OVH i aftermarket. Oba sprawdzone osobiscie i nigdy nie było problemów :slight_smile:

(maniq) #7

a jaka to domena? .pl można przedłuża się w cal.pl za 45zł. Wydaje się że to dobra cena.

(Michaladamczyk 87) #8

Gnum faktycznie tanio, ale support podobno fatalny. Na innym forum parę osób narzekało. Fajnie jakby ktoś się wypowiedział kto faktycznie korzysta, bo sam się zastanawiałem nad przedłużeniem domen u nich.

(K Romeo) #9

Polecam aftermarket z jednego powodu - jest to rejestrator i można handlować i kupować domeny , w skrócie All in One :slight_smile:

(jakubgross) #10

Cześć.

Sprawdź tą stronę:

http://www.adresik.pl

Pozdrawiam,

jakubgross

(Tomek Nowicki 88) #11

Ktoś ma domeny w gnum.pl? Jestem ciekaw opinii.

Ja mogę polecić ovh, tanio i bezproblemowo.

(jakubgross) #12

Nie mam tam domeny, ale pewnie coś słabego. Przereklamowane.

(zeki) #13

Myślałem, że amez.pl najtańszy jest a się okazuje, że jeszcze kilka groszy można urwać.

Generalnie to oszczędność złotówki czy 2 na odnowieniu domeny jest chyba szczytem skąpstwa o ile nie ma się 1000 domen do przedłużenia.

(Jankowalski99) #14

forpsi 45zl. netto

(Kryst Agiwera) #15

Na temat gnum chętnie się wypowiem bo posiadam u nich 27 domen od trochę ponad roku.

Zdecydowałem się na nich ponieważ mają najlepsze cenny odnowień domen .pl jaki i regionalnych i funkcjonalnych. Wcześniej posiadałem domeny w hekko i troche w home no ale szukałem cięcia kosztów tym bardziej, że chcę tych domen posiadać o wiele więcej - wchodzę w seo...

Z supportem miałem mały problem tylko w okresię przedświątecznym i świątecznym, ale może nie tyle problem co wolniej odpisywali.

Panel naprawde bardzo ładny i prosty. Ma fajne udogodnienia takie jak grupowanie domen i listowanie domen wygasających.

Jak wiadomo zawsze się można czegoś doczepić. Mi brakuję tylko zmiany rekordów  a,cname.. w dnsach ale to zmienia mi zawsze support.

Ma też coś takiego jak wirtualny portfel który trzeba najpierw zasilić, żeby opłacić domenę i to mi troche zakręciło w głowie no ale na dobrą sprawe gdy już to poznałem to całkiem wygodne rozwiązanie.

(Marwik) #16

aftermarket polecam

(Marta Kaszlikowska) #17

Afermarket i OVH - korzystam i polecam

(jakubgross) #18

Zobacz jeszczę ofertę 1&1 lub OVH. 

(zeki) #19

1and1? Widać, że nie odnawiałeś tam domen. Jedyna zaleta to u nich można edytować rekordy MMX i wydelegoeać sobie subdomenę w świat. Odnowienie .pl 93 brutto (o ile dobrze pamiętam).

Poza tym odradzam firmę. Ostatnio pozabierałem od nich wszystko co się dało. Zamówiłem hosting to mi firmę "weryfikowali" chyba 3 dni zanim dali dane do panelu. I rozstanie nastąpiło.

(Karolkrupa 9) #20

Ja większość domen mam w ovh i z czystym sumieniem mogę polecić, poza tym aftermarket i seohost.pl są też ok.