Tanie rozmowy w Turcji

Witam

Jadę na wakacje do Turcji i potrzebne mi 2 telefony, jeden dla mnie i drugi do komunikowania się z drugą osobą w przypadku zaginięcia w akcji :smiley: Już kupiłem startery Simplus i Sami Swoi. Pani w plusie oczywiście powiedziała że wszystkie rozmowy w turcji są płatne tyle samo nie ważne czy simplus, 36i6, sami swoi, mix, abo itd. i to jest jakieś ponad 4zł. Stwierdziłem że chyba ściema bo na stronie simplusa jest że 4zł za przychodzące, wychodzące i lokalne, zaś w sami swoi 3 za wychodzące, 2 za przychodzące i az 7 za lokalne. Także byłbym wdzięczny jak by ktoś mógł zweryfikować te dane i powiedzieć na jaką sieć mam zmienić na miejscu. W erze jest ładny cennik do każdej sieci i wszystko jasne, tylko że niestety tam są połączenia po 6 więc… drogo ;] A i jeszcze wymyśliłem coś takiego: Na miejscu kupić dwa jakieś tureckie startery i wtedy lokalne byly by tanie, a do polski z sami swoi można dzwonić. Tylko nie wiem jak ja się połapie w tych krzaczkach. Może pani rezydent będzie wiedziała, ale na wszelki i tak wezme polskie. Jaieś rady? :stuck_out_tongue:

pozdr. :twisted:

Najtańsze połączenia z komórek w Turcji (i nie tylko) oferuje Befree-Mobile.com. Tam zapłacisz mniej niż 50 eurocentów za połączenia komórkowe z Turcji do Polski. Jest to operator nastawiony właśnie na tego typu połączenia (mega dobre stawki są też na połączenia z Egiptu i Rosji). Ogólnie polecam.

O! Ciekawa rzecz to tanio! ponoć nawet kartę można namierzyć i to się wyświetli online gdzie ona jest, dobre! I w tym BeFree to się nawet w Unii opłaca, bo jest w zasadzie na stacjonarne 0,15€ wszędzie.

Czasami daje się złapać Greckich operatorów, ale musisz być w basenie Morza Egejskiego - tak podczas pobytu tam dzwoniłem do kraju po stawkach europejskich nie tureckich.