Tanie rozmowy za granicą

siemka, sprawa wygląda tak, moja luba (dziewczyna) niedługo wyjeżdża na “rajd” po europie, wycieczka Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, tyle wstępu

i jak by tu wykombinować by jak najtaniej się kontaktować, głównie chodzi mi o sms’y ale rozmowy także chodź w mniejszym stopniu,

z reklam wiem że t-mobile ma jakąś tam fajną ofertę czy to się opłaca ??

ja mam telefon w play patrzyłem na jakieś promocje ale nic totalnie ciekawego nie ma :confused:

oboje najlepiej byśmy kupili startery t-mobile i na ten czas z nich korzystali czy jak ??

to jest kilka krajów wiec jakieś kupowanie lokalnych operatorów starterów chyba nie do końca się sprawdzi

mam nadzieje że wiecie o co mi kaman :smiley:

Słyszałem,że Heya ma najtańsze rozmowy za granice więc wejdz na ich stronę i sprawdz

Swego czasu to używałem karty Telegrosik zakupionej w pobliskim kiosku ruchu.Było to dla mnie bardziej opłacalne , jak dzwonienie z domowego lub komórki.Taka kartą możesz zadzwonić z budki telefonicznej,oraz telefonu stacjonarnego a jak z komórki to nie mam pojęcia czy się da.

W play masz przecież rabaty:

http://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/u … -roamingu/

Wychodzi 56gr za minutę dzwoniac ze strefy euro, max ok 125minut.

i ok 20gr za minute za połaczenie odebrane.

Aktywacja 10zł na 14dni.

==

Ty dzwoniac do dziewczyny płacisz normalnie stawke/korzystasz ze stanu darmowego jakbys dzwonił w PL.