Tanie servery PHP + mySQL

Hej!

Poszukuje jakiegoś taniego servera z obsługą PHP i mySQL. Widziałem na allegro jakieś takie tanie po 20 zł (za rok) ale czy to się na coś nada? Tak chciałbym kupić gdzieś koło 50zł. No i czy opłaca się coś takiego kupować czy lepiej w jakiejś taniej firmie hostingowej (jakiej)? Aha i nie jestem pewien ale czy za taką cenę można by dorwać jakiś server żeby można było np. okresowo uruchamiać skrypty czy coś takiego? Jak tutaj:http://wortal.php.pl/wortal/artykuly/pomysly_porady_sugestie_dobre_nawyki/okresowe_uruchamianie_skryptow_php

Nie bierz serwera z allegro :P, zobacz te boo.pl, webd.pl, webarena.pl

No oki a jak z tym okresowym uruchamianiem skryptów?

Ja polecam serwery z webd.pl

Nie bierz serwera z allegro.

Bo z nimi jest tak, że nazbierają kilka osób.

Wpłacą im kasę i po miesiącu zwijają interes,

a ty zostajesz na lodzie i tracisz pieniądze.

Pozdrawiam.

Właśnie webd mi się spodobał :wink: Ale jak by było z tymi skryptami?

Na webd.pl jest cpanel, a co za tym idzie - Cron Jobs Manager.

Inna sprawa, że na webd była/jest wysoka awaryjność i brak wystarczających kompetencji u ludzi pracujących w helpdesku :wink:

Zresztą, zależy do czego masz zamiar wykorzystywać konto.

czemu allegro to musi byc od razi be? z allegro smialo mozesz brac hekko.pl

L337 Crew , tam będzie mój blog :wink: Dzięki za odpowiedzi.

PS: Rozumiem że Cron Jobs Manager to coś wspólnego z tym harmonogramem (jak zresztą mówi nazwa) :wink:

A ja właśnie polecam serwery “z allegro”! Tzn…no jeszcze zależy kto co potrzebuje. Jeśli to ma być jakaś mała stronka to serwer za 10zł z allegro jest jak najbardziej ok. Korzystałem z takich nie raz i wiem jak to jest. Na allegro wystawiaja małe, nieznane firmy, które dopiero startują dlatego za małe pieniądze dają na prawdę dobre warunki hostingu. Poza tym zakupując taki serwer masz zazwyczaj support przez komunikator. Więc jeśli masz jakiś problem to możesz go natychmiast załatwić, a nie tak jak w dużych serwisach trzeba kilka dni na odpowiedź e-mailową czekać.

To chyba nie są małe firmy hostingowe tylko grupa ludzi która kupił serwer w innej firmie hostingowej za grube pieniądze i teraz tak zarabia :slight_smile:

Dobra dzięki za odpowiedzi.