Tanie serwery vps

Witam

Szukam tanich ale dobrych serwerów vps ale żeby można było płacić przez paypal…

Zna ktoś takie hostingi??

Witam,

Jezeli, moze byc zagraniczny hosting - UK - to ja uzywam http://vpsshell.co.uk od czterech miesiecy i jak narazie wszystko dziala jak nalezy. Jest mozliwosc platnosci poprzez PayPal.

Pozdrawiam

Ja szczerze mogę polecić http://vmline.pl

Mam u nich od początku kwietnia najtańszą wersję OpenVZ, problem w połączeniem zauważyłem przez dosłownie parę minut na przestrzeni tej ponad połowy roku (mam tam parę serwerów gier online, no więc problemy z połączeniem są widoczne). Raz, gdzieś na początku tego miesiąca, VPS mi padł, niespecjalnie wiem dlaczego, ale tylko na parę minut.

O_O

OpenVZ nie gwarantuje zasobów? Od kiedy to? Jedyna rzecz niegwarantowana to pamięć burst. Możesz mieć 256 pamięci gwarantowanej i 256 burst. I coś takiego jest chyba we wszystkich firmach oferujących serwery na OpenVZ.

Proszę nie siać dezinformacji. ^^

W porównaniu do vmline z podobnymi parametrami tiktalik jest ok. dwóch razy droższy, bardzo ciężko nazwać to tanią ofertą…

Polecam hostowisko.pl - mam u nich konto od początku roku i nie narzekam:) RAM i przestrzeń dyskową możesz zmieniać wg potrzeb, co sprawia, że usługa jest elastyczna. Jedynym minusem wg mnie jest naliczanie transferu - 60 gr/dzień za 1 GB przy łączu 20 mbps lub 60 gr/dzień bez limtu przy łączu 2 mbps.

Pozdrawiam

Witam,

ja korzystam z 8p.pl mam u nich już od dwóch lat, tanie i dobre. :smiley: pozdro