Taniejący sprzęt komputerowy!

czy to prwada ze od nowego roku ma stanieć sprzet komputerowy o 20-30%?

Ja mam taką nadzieję :mrgreen:

poczekamy zobaczymy :stuck_out_tongue:

Zgadza się. Stary stanieje o te procenty a nowy wejdzie na rynek w wysokiej cenie. Tak się dzieje co roku…

stanieć? a niby dlaczego ? maja wprowadzic “zerową” stawkę VAT czy co ?

generalnie sprzęt caly czas tanieje ale żeby kupić coś “na czasie” to swoje trzeba wydać

marnie to widzę, ale może 45nm technologia procków będzie tańsza, i pewnie dla tego.

no i dobrze! na rynek wchodzą DDR3 a sprzedawcy chcą się pozbyć niepotrzebnych DDR…

Nie opłaca się kupić DDR3. 1GB DDR3 1330 kosztuje tyle co 3GB DDR2 1000mhz.

Nowe technologie

Nowe karty

Nowe proce

Nowe ramy

Po listopadzie będzie już spadek cen

Procesory - 2008 Intel wprowadzi technologie 45nm procki będą mniej się grzać, będą bardziej podatne na o/c i tańsze do wykonania.

karty Graficzne myślę że w 2008 technologa wykonania 65nm to będzie standard jak dla Nvidia, już w listopadzie ma się pojawić GeForce 9800 który ma kosztować 1500zł, mniej niż na premierze 90nm GeForca 8800 który kosztował 2500.

Tak samo pamięc DDR3 technologia wykonania 90nm nie grzeją się tak, są bardziej podatne na o/c i tańsze do wykonania

Dzięki temu też powinny spaść ceny lapków chodź osobiście w to nie wierze żeby ceny lapków spadł, no ale zobaczymy jak to będzie w 2008 :slight_smile:

No ja mam nadzieje że to potanieje :stuck_out_tongue: Wie ktoś może do kiedy będą produkowane semprony/athlony pod AM2 ??

bedzie taniej

Co miesiąc jest taniej.

A co to jest; " o/c " ??

o/c = OverClocking