Tańsze telefony w anglii

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy w anglii mogę kupic np nokie 6230i albo sony ericssona K700i, k750i po tańszej cenie. moja kuzynka wyjechała do anglii i mogłaby kupic.

niech się twoja kuzynka zorientuje się ile kosztują tam i porównasz cenę do tej jaka jest w polsce

ona sie nie zna na telefonach ja mam jej tylko powiedziec jaki model chce i ona mi kupi

powiedz jej jaki model chcesz i ona zobaczy ile kosztuje i ci powie cene to na tym znać się trzeba?

Wcale nie jest tam tak tanio jak się wydaje. Proponuje k750, 6230i, E1000, 3250. Nie kupuj Nokii z BB5 z simlockiem bo go nie ściągniesz. CZyli takich jak 6630, N70 itp

a miej wiecej jaka jest różnica w cenach

ja mam n70 i mi mówili jedni, że ściągne simlocka, a drudzy, że nie, więc mam ją w orange i tak z czystej ciekawości(bo i tak nie będę zdejmował bo mam tu na abonament i mi pasuje, a pozatym gwarancję stracę), da się czy nie

Narazie jedyny sposób to iść do operatora i on ściągnie ale to kosztuje 610zł z vat.

to prawie tyle co ten telefon na allegro

n6230i 100£, se k700 ~ 100£, se k750i od 130£, w800i ~ 160£. Simlock z noki z BB5 u operatora z £20.

tanio to nie jest

poprostu poproś kolego kuzynke, aby ściągnęła simlocka w angli

Czaha sim locka może śćiągnąć tylko operator po zakączeniu umowy. Vodafone tak właśnie śćiąga… Jest jeszcze jedna opcja wyslac telefon do Dejana… 8)

Ściągnięcie sima z BB5 (nie u operatora) polega na podmienieniu płyty głównej :slight_smile:

mlody12 , ale chyba że się z vodafonem skontaktujesz. tak to ci nie ściągnie

Czy obecnie simlocka nie da się zciągać tylko z nokii? Czy są jakieś inne fony z których nie da sie, lub się nie opłaca zciągać simlocka?

Nie da sie ściagać simlocka z najnowszych modeli NOKIA jest najbardziej popularna i najszybciej do mnie wychodzi soft itp.