Tap Scanner - anulowanie

Cześć!
Zainstalowąłem w telefonie aplikacje Tap Scanner- szukałem czegoś do skkanowanioa dok. Po instalacji okazało się, że po 3 dniach próbnych jest prenumerata roczna. Nie chcę płacić za tą aplikację i po drodze nie widziałem info o płatnej aplikacji.
Nie jest to subskrypcja- byc może po 3 dniach będzie (sam już nie wiem), ale w aktywnych w sklepie google play jej nie ma, nie widziałem także nic w menu aplikacji o anulowaniu wersji próbnej (język angielski), więc najzwyczajniej w świecie odinstalowałem apkę.
Czy to wystarczy? Zna ktoś temat?

Pozdrawiam!

Powinno wystarczyć. Tak ot bez twojej zgody ci się nie powinno automatycznie aktywować Premium, ale dla świętego spokoju przejrzyj w subskrypcjach i w sklepie Play.

Jeśli się zarejestrowałeś i podałeś dane, w tym kartę, to opłata może być pobierana.
Jeśli tak jest, to musisz się zalogować na stronę i anulować subskrypcję/odpiąć kartę/usunąć konto.

Nie- nigdzie się nie rejestrowałem- bynajmniej świadomie nie wpisywałem żadnych danych- jestem uczulony na tym punkcie, nie wspominając już o danych karty :wink:

Ano w takim razie postąp wg. info od @anon741072.

Dzięki! Gdzie znajdę jeszcze aktywane subskrypcje w androidzie prócz sklepu play?

Jeśli nie podawałeś danych karty płatniczej, oraz nie masz podpiętej karty do konta google, z którego automatycznie pobierane są środki, to raczej jesteś bezpieczny, bo jak niby mieliby cię obciążyć? :wink:

1 polubienie

Opcjonalnie zrób debet przelewając odpowiednio dużo na konto “oszczędnościowe” jak takie masz za darmo.

Wtedy będzie info, że nie udało się aktywować/odnowić subskrypcji i masz minimalnie więcej czasu na skuteczne wyłączenie.

Raczej zagranica nie przyjedzie z wirtualną windykacją RTV i AGD w twoim “mirze” domowym.

… a do konta Google nie podpinałeś jakichś metod płatności kiedyś. :wink: ? Jak nie, to OK.