Tapeta logowania Win 10


(józef47) #1

Mam pytanie w temacie j/w otóż przed aktywacją do tej wersji 1607 mogłem zmienić i tapetę i wstawić tzw.awatar a obecnie jest cały czas ta tapeta z tą grotą i nie wiem gdzie to zmienić.Uważam,że zawsze na mądrzejszych mogę liczyć.

                            Pozdrawiam kolegów.


(s-p-i-n) #2

Klikasz na Pasek zadań i dajesz Ustawienia i tam masz wszelkie opcje


(józef47) #3

O tym wszystkim wiem ,a próbowałeś umieścić jakiś awatar bądź zmienić tam istniejące skały? Jeżeli to zrobisz to napisz ja zrobiłeś!


(s-p-i-n) #4

 

Klikasz Menu Start > i po lewej stronie masz mała ikonkę Avatera > klikasz na nią i dajesz Zmień ustawienia konta > dalej to już sobie poradzisz :slight_smile:


(józef47) #5

Zgoda wszystko wiem i wszystko jasne ale czy to zrobiłeś w kompilacji 1607? o to mi chodzi bo poprzednio w tej 15 ileś tam to działało a tu nie chce.Wczoraj dzwoniłem do słynnego Microsoftu i powiedzieli,że ten błąd może być naprawiony w innej aktualizacji i dlatego pytam na forum bo panowie z Microsoftu też nie wszystko wiedzą a jak coś wiedzą to postępują jak lekarze za wizytę.

 pozdrawiam…


(s-p-i-n) #6

U mnie działa, może to wszystko zależy od wersji Windowsa - mam EDU


(józef47) #7

Ta tapeta jest tu;Windows-Web-Screen-img100 tylko chcąc ja podmienić należy najpierw odblokować katalog w celu zmiany użytkownika a tu w 10 zakrętów co niemiara.Nie wiem czy może istnieje jakiś program do tego celu bo w siódemce było łatwiej?


(oggi21) #8

Proszę program http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Program,Windows,12240.html


(józef47) #9

Powiem tak,to nie to…Bo jeżeli poleceniem netplwiz wyłączam opcje wpisywania hasła to nic nie mogę zrobić i na wstępie wyświetla się ta grota.Natomiast jeżeli ustawiam opcję wpisywania hasła czyli stawiam tam gdzie trzeba ,V" wszystko działa,mogę zmieniać tapetę wstawiać tego awatara  i gdzie tkwi błąd który popełniam? Powiem,że przed tą ostatnią aktualizacją nie miałem problemów a dziś poświeciłem trochę czasu by dotrzeć do przyczyny, i co kolega na to?