Targi CeBIT - Niemcy

(Xingsung67) #1

Witajcie Drodzy użytkownicy; kieruje się do was z takim zapytaniem; a mianowicie, czy któryś z tutejszych użytkowników był kiedykolwiek na targach CeBIT i mógłby nieco opowiedzieć jak tam mniej więcej jest ?

W tym roku zaplanowałem że na marcowe targi się wybiorę, na około dwa dni, ale nie wiem czy warto; chcę abyście mi doradzili i podpowiedzieli. Z góry dzięki za odpowiedzi i zainteresowanie.

(Wojciech Sowa) #2

Witaj,

Miałem przyjemność uczestniczyć w takich targach w 2009 roku - również jako wystawca w ramiach RFID Konsortium.

Osobiście mogę polecić te targi, gdyż są to jedne z największych w europie tego typu imprez - każdy znajdzie dla siebie to co go interesuje - oczywiście w ramach oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii. W jednym miejscu w wielu pawilonach wystawiają się zarówno sprzętowcy jaki i producenci oprogramowania, do każdego stoiska można zajrzeć i porozmawiać z wystawcami - są również organizowane prezentacje poszczególnych stanowisk. Można się pobawić najnowszym sprzętem i podpatrzeć ciekawe rozwiązania

Nie wiem co dokładnie chciałbyś się dowiedzieć, w razie pytań pisz.