Taskbar - ciągle powracający niebieski kolor dolnej belki

Witam

Mam taki mały problem, otóż za każdym razem gdy wgrywam system na nowo (XP z SP3) to niezwłocznie likwiduję wszystkie efekty graficzne (na wygląd Windows 98) ażeby zwiększyć wydajność komputera. Wyłączam efekty graficzne klikając w pusty fragment pulpitu i wybieram WŁAŚCIWOŚCI/WYGLĄD/EFEKTY usuwając wszystkie znaczniki, następnie wybieram WŁAŚCIWOŚCI SYSTEMU/ZAAWANSOWANE/WYDAJNOŚĆ/USTAWIENIA i na karcie EFEKTY WIZUALNE wybieram opcję DOPASUJ DLA UZYSKANIA NAJLEPSZEJ WYDAJNOŚCI. Po tej czynności osiągam wygląd systemu jak w WINDOWS 98 i wszystko jest niby tak jak chciałem. Niestety nie. Przeważnie po kilku restartach komputer przybiera ponownie wygląd WINDOWSA XP z dolną belką PASKA ZADAŃ na czele ( znowu jest niebieska ). Niekiedy po jakichś kilku ponownych restartach przybiera ponownie wygląd WINDOWSA 98 i tak w kółko…Nie wiem co z tym “fantem” zrobić. Ażeby uzyskać pożądany wygląd Windowsa 98 to muszę na nowo powtórzyć czynności o których piszę powyżej. Nie wiem jak tą sprawę rozwiązać, może ktoś z Was ma podobny problem i doszedł do jego rozwiązania???

Pozdrawiam

Zainstaluj UIpatchera i wgraj styl luna wrzuć do C:\WINDOWS\resources\themes a potem zmieniasz w właściwościach tych na pulpicie i zatwierdzasz tyle :smiley: