Taskbeat - jak korzystać?

(zypolit) #1

Zapisałem się na 30-dniowe testowanie aplikacji Taskbeat (chodzi o http://www.taskbeat.pl/)

Czy ktoś z Was już testował i może mi powiedzieć co zrobić, by korzystanie z tego przynosiło efekty?

Głównie chodzi nam o zarządzanie procesami i ich optymalizację.

Będę wdzięczny za pomoc i sugestie.

(system) #2

Gościu... do takich rzeczy musisz dojść samodzielnie. W jaki niby sposób mam zoptymalizować procesy w Twojej firmie? Ten program nie jest skomplikowany - po prostu zajmij się tym, poświęć na to więcej czasu,a wtedy zrozumiesz o co w tym chodzi. Aplikacji nie napisali tak, by nikt nie potrafił jej obsługiwać.

(zypolit) #3

Bardziej mi chodziło o pewne wypracowane schematy działania. Wiem, że nie ma jednej, pewnej recepty na zmiany. Pewnie jednak znaleźliście sposoby na poprawę sytuacji.

Nie karzę sprzedawać cały pomysł. Wiem, że w mojej firmie są problemy, którym można zaradzić, ale ja nie potrafię tego zrobić. Dlatego chcę przynajmniej spróbować zorganizować procesy produkcyjne, prace i zlecenia przez aplikację. Gdyby ktoś miał coś konstruktywnego do powiedzenia to proszę o komentarz.

(system) #4

Nie ma czegoś takiego jak wypracowane schematy. Samodzielnie musisz sprawdzić jak pracować, co zmienić, jak analizować procesy by przynosiło to efekty i tyle... Nie oczekuj żadnych gotowych rozwiązań od innych. Zresztą takie pytania są bardzo dziwne. Jeśli faktycznie prowadzisz swój biznes to sam powinieneś pracować nad efektami swojej pracy.

(zypolit) #5

Wiesz co? Możesz nie jesteś najgrzeczniejszą osobą, ale to co napisałaś było dla mnie użyteczne. Siedziałem nad aplikacją sporą część weekendu. Naprawdę widzę wiele dobrych sposobów na optymalizację procesów. W zasadzie jedno wynika z drugiego. Kiedy wszystko jest dokładnie rozpisane i zoptymalizowane to po prostu łatwiej łatać dziury w cały systemie. Na chwilę obecną będę testował to dalej i jeśli to tylko 30 zeta to uważam, że zakup ma sens.

(system) #6

Bo jak ci wspominałam - do tego trzeba dojść samodzielnie i nie jest to hop siup. Skoro zacząłeś rozumieć jak rozwiązywać problemy, to powinieneś wyciągnąć z programu wiele. Siedź nad tym, klikaj i szukaj problemów. Na pewno coś z tego wyciągniesz.

(zypolit) #7

Bez przedłużania - na 100% wykupuję licencję na jedno stanowisko, bo tych pieniędzy program jest wart. Ma potencjał.

Jeśli w trakcie korzystania zauważę jakieś problemy to dam wam wszystkim znać - na razie dzięki za pomoc... ledwie jednej osobie..

(system) #8

Widzisz? Czyli wcale nie jesteś taką ofiarą, na jaką wyglądałeś. Każdy może ogarnąć takie aplikacje - potrzebny tylko czas i myślenie, ale gdybyś teraz faktycznie miał z Taskbeat problem to śmiało pisz. Myślę, że zawsze będę mogła chociaż trochę pomóc :wink:

(zypolit) #9

Nie jestem ofiarą - nie potrzebuję pomocy. Wszystko już śmiga - wiem co i jak należy robić.

Wystarczyło poświęcić na to trochę czasu. W razie problemów na pewno się odezwę.