Taskmgr.exe i priorytet

W/w proces ma priorytet ustawiony jako chyba jedyny ze wszystkich na wysoki,czy można go zmienić na niski?Ciągle skacze mi zużycie procesora w górę i nie wiem z jakiego powodu.

task3qg.th.jpg

Ma być wysoki dla tego procesu - domyślne ustawienie XP.

Jak tam świeży system.

Każda aplikacja(szkodnik) pracująca w tle powoduje obciążenie procka,raz większe, raz mniejsze.

Sprawdź co obciąża procka i wszystko wiesz.

Ale Ty masz pamięć!-jeśli chodzi o ten moj"świeży system" :wink: Niestety,nie jest jeszcze świeży,ma ponad 2 lata ale obiecuję,że się za to wkrótce zabiorę.

Proces bezczynności-97(zużycie procesora 4%),

-81( 19%) i tak sobie ciągle skacze.

Dużo pochłania explorer.exe-25.144 K a jeszcze więcej Opera i nie wiem czy tak jest prawidłowo?

opera8zf.th.jpg

skakaniem procesów to ja bym się nie przejmował wystarczy ,że wtedy gdy masz otwartego menadzera zadan będziesz myszką ryszała to te wartości będą się zmieniać i to w dyżym zakersie … a priorytert usług systemowych zostaw domyśnie :::jak pozmieniasz korzyści niewielkie ,a coś możesz wyłączyć

a nie masz czasem za duzo tych procesow??

tak na oko to chyba ponad 30 na tej fotce bylo

postaraj sie powylaczac to co niepotrzebne

to moze pomoc:

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_77576.html

przejzyj caly artykul

Mam uruchomionych 14,mogę wyłaczyć 3(Ad Blocker+gg+Kalendarz),reszta raczej powinna zostać(tak myślę).

aktywneprocesy9bv.th.jpg

P.S.Wyłączyłam 3 wyżej podane a i tak najwięcej pamięci zżera Opera,100%zużycie procesora na starcie -ponad 52 K