TC UP Total Commander

Czy ktoś ma może informacje na temat rozwoju nowej wersji tego dobrego programu.Ostatnie wydanie 7.4 w dniu 31.12.2017 a był wydawany cyklicznie co pół roku,może zaniechano?:disappointed_relieved: a byłaby wielka szkoda.

Nic nie wiadomo na ten temat - pewnie jakby coś się działo to już dawno portale miałyby nowszą wersję w swoich bazach.
A po drugie odnoszę wrażenie, że niewiele już można zrobić z tak doskonałym programem :slight_smile: Czego mu brakuje to zawsze można odpowiednią wtyczką uzupełnić (na przykład inny system plików) - jest tego od groma.

Dołączone programy można pewnie bezpiecznie ręcznie zaktualizować, TC miał dwie aktualizacje w ciągu wakacji:

Total Commander 9.21 dostępny (2018-08-16)

Finalna wersja Total Commander 9.21 została wydana. Zawiera ona praktycznie wyłącznie poprawki zgłoszonych błędów. Zachęcamy do aktualizacji programu. Zobacz także:

Total Commander 9.20 dostępny (2018-07-04)

Finalna wersja Total Commander 9.20 została wydana. Zachęcamy do aktualizacji. Zobacz także:

Ja mam ściągniętą wersję 9.21 ale to nie PowerPack a tam zawsze było sporo nowości i jak dla mnie wszystko w jednym miejscu.Co prawda zrobiłem cały zestaw ale czy to to samo? Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem tylko skromnym użytkownikiem i czekam jak ten zespół coś wrzuci. Pozdrawiam.