TDU MegaPack - jak uzyskać dostęp do aut z dodatku

Witam.

Nabyłem ostatnio na allegro pakiet TDU + TDU MegaPack. Chodziło mi tylko o MegaPack, bo podstawkę mam. Ku mojemu zdziwieniu, gdy otwarłem pudełka (Oba z Nowej Extra Klasyki - faktycznie, jedno od podstawki, drugie od MegaPacka) ujrzałem 2 identyczne płyty. Pomyślałem że może gość wysłał mi 2 razy to samo, podstawkę. Przeszukałem google, ale nie znalazłem obrazka z płytą MegaPack z Nowej Extra Klasyki, więc zadzwoniłem go kolesia, który mnie zapewnił że wszystko gra, że on mi wysłał tak jak miał i są dodatkowe fury tylko trzeba klucz wpisać. Nie potrafił powiedzieć gdzie ten klucz wpisać, a podczas instalacji i przy włączeniu gra nie pytała o żaden klucz, rozgrywka zaczęła się normalnie, a w salonach nie ma nowych aut. Więc nie wiem… Orientuje się ktoś jak wygląda płyta od MegaPacka? Mam kolesiowi wystawić negatywa czy też może to ja nie umiem uaktywnić MegaPacka? Ktoś może poradzić jak się do tego zabrać?

Liberator , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Sam sobie odpowiedziałeś. Może błąd producenta przy pakowaniu.

No tak, ale dlaczego sprzedawca w rozmowie telefonicznej upierał się że grając miał dodatkowe auta i wystarczy wpisać kod by uzyskać do nich dostęp? Co ciekawe gdy zarejestrowałem MegaPack na stronie CDProjekt, gra została zarejestrowana jako zwykłe TDU… No ale z drugiej strony, płyta ma 3,42GB podczas gdy podstawka którą miałem wcześniej waży 3,36GB, a w katalogu z plikami grafiki samochodów znalazłem pliki nowych aut, tych z MegaPacka… Wygląda jakby to faktycznie było wszyte, pytanie tylko jak się do tego dobrać?

W salonach w grze masz nowe auta taki to problem ?

Problem jest taki że ich nie ma w salonach.

Mam TDU z MegaPackiem z platynowej kolekcji i na instrukcji mam dwa klucze - do podstawki i dodatku. Mi płyta waży 3.58 GB :P, masz na niej folder megapack?

Może dodatek ma jednorazową aktywację?

Nie, właśnie nie ma na niej folderu megapack… Może ma taką aktywację, w pudełku jest jakiś kod