TDU nieprawidlowy klucz uwierzytelniajacy

Witam, kupilem w MediaMarkt TDU za 20zl, wszystko jest ok, jak gram offline. Gdy wchodze w online pokazuje mi sie ze wpisalem niepoprawny klucz, a potem okienko aby wpisac klucz. Wpisywalem juz duzo razy i za kazdym razem. Moja wersja gry to 1.66a i nie wiem czy w ogole da sie jeszcze w to grac? Moze serwery sa wylaczone i dlatego mam blad? Jakbyscie chcieli zebym jakos udowodnil ze to nie pirat to moge wyslac fotki tylko nie teraz bo jestem na telefonie.

PS. Sorry za brak polskich znakow ale jak juz napisalem jestem na telefonie z angielskim symbianem

Poczytaj tutaj: http://www.atari.com/support/atari, jeżeli nic nie pomoże po prostu do nich napisz.

Ja bym poszedł zwrócić TDU bo ktoś z obsługi MM pewnie spisał sobie klucz zanim kupiłeś grę dlatego masz problemy z grą online. Niestety jest to dość częsta zagrywka.

Zastanów się zanim zaczniesz rzucać bezpodstawne oskarżenia. Zapewniam Cię że pracowników MM stać na oryginalne gry i nie muszą kraść. Już szybciej klucz mógł zwędzić jakiś burak który przyszedł “na zakupy” i przypadkiem otworzył pudełko celem spisania klucza. To niestety jest dość częsta zagrywka.

Do autora - jeżeli pudełko było oryginalnie zapakowane, to tylko kontakt z dystrybutorem.

Gra byla zapakowana w folie, czyli raczej ten ‘burak’ nie mial jak spisac bo klucz jest w srodku. A jakbym mial sie skontaktowac z dystrybutorem, to z tym polskim (Cdprojekt) czy z tym oryginalnym (Atari)

Dodane 07.12.2010 (Wt) 7:33

Gra byla zapakowana w folie, czyli raczej ten ‘burak’ nie mial jak spisac bo klucz jest w srodku. A jakbym mial sie skontaktowac z dystrybutorem, to z tym polskim (Cdprojekt) czy z tym oryginalnym (Atari)

W pierwszej kolejności z tym polskim.

http://www.iv.pl/images/25775314322415305646.jpg Tutaj daje dowod ze oryginalna. Sorry za jakosc ale robione telefonem przy slabym oswietleniu

Dodane 07.12.2010 (Wt) 7:41

sorry za tamto podwojne, stracilem zasieg w telefonie i wyslalo sie 2 razy

Niestety też mam ten problem i także wczoraj kupiłem tę grę i też od CD Projektu. Pisałem maila do CDP to odpisali mi że klucz jest prawidłowy a przyczyną może być to że serwery TDU są w danej chwili nie dostępne. Też nie wiem co mam robić. Ciągle sprawdzam i ciągle nie mogę się połączyć z serwerem. Ile można takie rzeczy robić. Więc albo konsultant mnie zrobił w bambuko albo po prostu trzeba czekać

Edit: Z tego co wyczytałem na stronie Atari serwery miały być niedostępne od 13 grudnia i uruchomione 17. Więc być może zaczeli coś robić wcześniej zresztą napisali “szacujemy”. Podobno robią migracje serwerów

A byś się zdziwił co robią pracownicy sklepów biorą sprzęty do domu i np: po miesiącu zwracają do sklepu, kradną klucze od produktów robią sobie kopie a następnie odpowiednio zafoliują towar aby wyglądał na nieruszany. Ale to nic w porównaniu z dilerami samochodów ci sprzedają znajomemu wóz a on go np: zadrapie następnie samochód jedzie do zaprzyjaźnionego serwisu jest naprawiany “licznik jest zerowany” i jedzie z powrotem do salonu jako nowy.