Te gry pod Cedega, Wine i Crossoveroffice

(Michal 1991) #1

Czy te gry będą działać na tych programach?

The Sims (Ta z grafiką 2D)

Silent Hill 2,3,4

Medal of Honor Alliedassault + dodatki spearhead,breaktrough,,,

Medal of Honor Pacyfik + dodatki

Medal of Honor Airborne

Resident Evil 1,2,3,4

Lary Croft

Americas Army (ta najnowsza częśc dla windowsa)

Battlefield 1942,2, oraz ten najnowszy chyba 2142?

Enemy Territory Quake Wars

(Norbert Stepniakowski) #2

Obydwie gry mają wersje na Linuksa.

(Soren) #3

@lamerxD quake wars nie ma wersji pod linuksa jest tylko instalator ale dalej podtrzeba windowsowej płytki...

@WINFS Medal of Honor Alliedassault + dodatki spearhead,breaktrough,,, jak najbardziej działają pod cedegą ale co do nowszej części gry to wątpię:confused:

The sims także nie udało mi się odpalić...ale zainstaluje cedege z najnowszym enginem może coś się zmieniło w tej kwestii :slight_smile:

Edit:

Battlefield 1942,2, oraz ten najnowszy chyba 2142? - te gry widnieją w enginie 6.0.3 jako gry wspierane więc powinno się dać je uruchomić

(Michal 1991) #4

A czy będą działać GTA 2,3, Vice city oraz call of duty 1,2? Raz udało mi się włączyć GTA SA na cededze tylko że wszystkie postacie były białe i wydajnośc gry była niska. Ps Co ile wychodzi nowa aktualizacja cedegi?

(Adrian Nawrocki) #5

lamerxD on pytał o najnowszą wersje american army V2.8.2, a dla linuksa przestali konynółować tą grę do wersji V2.6.0.

(D@widoS) #6

WINFS te gry mogą działać, a nie muszą... najlepiej jak sam sprawdzisz :wink:

(Norbert Stepniakowski) #7

Wiesz, nie instalowałem, nie mam, tylko widziałem na stronie jakiejś :wink:

Watras16 po 1 america's army po 2 'kontynuować' a po trzecie to bardzo możliwe :slight_smile:

(Soren) #8

call of duty da rade odpalic pod linuksem ale jest problem z instalowaniem patchy do gry