Te gry pod Cedega, Wine i Crossoveroffice

Czy te gry będą działać na tych programach?

The Sims (Ta z grafiką 2D)

Silent Hill 2,3,4

Medal of Honor Alliedassault + dodatki spearhead,breaktrough,

Medal of Honor Pacyfik + dodatki

Medal of Honor Airborne

Resident Evil 1,2,3,4

Lary Croft

Americas Army (ta najnowsza częśc dla windowsa)

Battlefield 1942,2, oraz ten najnowszy chyba 2142?

Enemy Territory Quake Wars

Obydwie gry mają wersje na Linuksa.

@lamerxD quake wars nie ma wersji pod linuksa jest tylko instalator ale dalej podtrzeba windowsowej płytki…

@WINFS Medal of Honor Alliedassault + dodatki spearhead,breaktrough, jak najbardziej działają pod cedegą ale co do nowszej części gry to wątpię:/

The sims także nie udało mi się odpalić…ale zainstaluje cedege z najnowszym enginem może coś się zmieniło w tej kwestii :slight_smile:

Edit:

Battlefield 1942,2, oraz ten najnowszy chyba 2142? - te gry widnieją w enginie 6.0.3 jako gry wspierane więc powinno się dać je uruchomić

A czy będą działać GTA 2,3, Vice city oraz call of duty 1,2? Raz udało mi się włączyć GTA SA na cededze tylko że wszystkie postacie były białe i wydajnośc gry była niska. Ps Co ile wychodzi nowa aktualizacja cedegi?

lamerxD on pytał o najnowszą wersje american army V2.8.2, a dla linuksa przestali konynółować tą grę do wersji V2.6.0.

WINFS te gry mogą działać, a nie muszą… najlepiej jak sam sprawdzisz :wink:

Wiesz, nie instalowałem, nie mam, tylko widziałem na stronie jakiejś :wink:

Watras16 po 1 america’s army po 2 ‘kontynuować’ a po trzecie to bardzo możliwe :slight_smile:

call of duty da rade odpalic pod linuksem ale jest problem z instalowaniem patchy do gry