TEAC CD 552E - Problem

Witam. Mam następujący problem: Dwa lata temu zakupiłem cd-rom TEAC 552E…ALE ZACZęLO SIę COś Z NIM DZIAć: PRZY CZYTANIU PLYT NAGLE ZWALNIAł…(PRAWIE Z KAZDą PLYTą TAK BYLO).Wymienili mi na nowy…niestety zaczyna sie dziac to samo , slyszalem ze ten model jest nieudany :(…CO MI Z TEGO TERAZ? ZE WYMIENIA NA NOWY JAK BEDZIE SIE DZIALO TO SAMO?NAPEWNO NIEJEST TO WINA BRUDNEGO LASERA ITP! 1> CZY WIE KTOS MOZE CZY FIRMA TEAC UDOSTEPINILA JAKIS UPDATE DO TEGO CD-ROMU ? LUB CZY KTOS WIE JAK MOZNA TO NAPRAWIC? LUB CO mam zrobic

Na początek używaj normalnej czcionki i nie krzycz.

I najlepiej najpierw sprawdź ten napęd na innym kompie,jak to samo serwis.

Napęd byl sprawdzany na innym kompie.Sytuacja jest taka sama.I co mi po serwisie?Dadzą znów nowy i będzie to samo.Czy mogę sie starać o zwrot pieniędzy ?

Lub weź inny model/inny producent.

Napedy TEAC od 2003 popadaly w ruine.Podbisali umowe z BencQiem i wyszlo im to na zdrowie.CR Romy bublowskie a CDRW non stop siadaly. Dzis prawie u nas nie istnieje.

Sam mialem waliki z CDRW…az wreszcie wywalilem ja , bo po woli przestwala czytac kolejne typy plyt CD.(mialem ja wlasnie 2 lata,nagralem kolo 200 cd i zdechla…)

Dziś ten napęd zaniosłem do sklepu gdzie go kupiłem, mają go wysłać do serwisu…ale sprzedawca dał mi “nadzieję” :“RACZEJ NIEMA SIE CO łUDZIć,żE CO KOLWIEK Z NIM ZROBIą, STWIERDZą ZE TO NORMALNA PRACA TEGO MODELU” A miał ktoś podobny przypadek z tym modelem ?