Team Forest 2 tekstury się niewczytują

Witam zainstalowałem steam pobrałem Team forest 2 ( 10 GB ) i gdy odpalam grę nie wczytują mi się tekstury , ss niestety nie dam bo gdy klikam Buttona od screena przy włączonym Tf 2

to wszystko się zacina ale wygląda to tak że widać tylko napisy , grafiki nie widać czytałem na necie że Crash`uje się przy karcie graficznej ATI ale mi to raczej nie groźi.

moja karta graf. Nvidia Gforce 1100 GS

wymagania sprawdzałem spełnione.

mam Wine 1.3.28 czyli taka jaka jest wymagana do tf`a

w google.pl szukałem ale widziałem tylko takie tematy zamknięte z powodu naruszenia regulaminu.

żeby nie było od niedawna TF2 stał się darmowy pobrałem ze steam zapraszam orzel211

proszę o odpowiedź.

pozdrawiam orzel1244.

W konsoli uruchom, i wtedy szukaj po komunikatach błędów.

wszystko ładnie pięknie ale gdy odpalam gre i prubuje minimalizować czy coś to sie wszystko zażyna…

ale zanim się uruchomił tf było przygotowanie do uruchamiania skopiowałem i zapisałem tylke :

maciej@maciej:~/Pulpit$ ./TF2.desktop

./TF2.desktop: line 2: [Desktop]


szczegulnie mnie zaciekawiła ta linijka [code]err:wgl:is_extension_supported No OpenGL extensions found, check if your OpenGL setup is correct!

ale jest kolejny problem bawiłem sie ustawieniami rozdzelczości w grze i ustawiłem rozdzielczość 1600X1200 czyli taką jak mam ustawioną monitora i wszystko sie zażyna

robi sie tylko ciemno ale z tym może sobie poradze sprubuje zmienić rozdzielczość ekranu itp

dzięki za fatyge

Po pierwsze: robisz błąd uruchamiając plik .desktop z terminala przez “./TF2.desktop”. W ogóle dziwne, że cokolwiek zadziałało. Pliki .desktop należy uruchamiać przez dwuklik na pulpicie. Nie wiem czy jest jakaś odpowiadająca temu komenda. Poza tym możesz robić tak, że z pliku .desktop kopiujesz zawartość linijki “Exec=” i wklejasz do terminala.

Po drugie: czy inne gry i programy wykorzystujące opengl działają dobrze?

Zbyt słaba karta i/lub sterowniki na TF2 pod Wine które chodzi syfnie.

BTW. To Team Fortress 2 a nie Team Forest 2 :roll: