Team Speak 3 - bot muzyczny

Witam,

Chcemy z kolegami by na naszym TS 3 na kanale powitalnym leciała muzyka/hymn naszego klanu. Powtarzająca się melodia. Jak takiego bota muzycznego stworzyć na TS3?
System operacyjny : Mint 18.2 Cinnamon 64-bit.

Audio: Card-1 NVIDIA Device 0fbc driver: snd_hda_intel bus-ID: 01:00.1 chip-ID: 10de:0fbc
Card-2 Advanced Micro Devices [AMD/ATI] SBx00 Azalia (Intel HDA)
driver: snd_hda_intel bus-ID: 00:14.2 chip-ID: 1002:4383
Sound: Advanced Linux Sound Architecture v: k4.10.0-38-gener

Aż się prosi, żeby odesłać cię na Google… Jest dziesiątki poradników tekstowych i wideo na YouTube.
Który już próbowałeś i co nie zadziałało?

1 polubienie

aż się prosi byś sprawdził dział - dziesiątki to są na Windowsa - na Linuksa znalazłem dwa - jeden po czesku na ubuntu z 2012 a kolejny nieaktualny - ale jak się mylę to pokaż mi kilka tych poradników, chętnie zobaczę po to założyłem temat.
W jednym niby aktualnym zalecają zmianę środowiska graficznego. nie zamierzam :slight_smile:
Poproszę o te linki :slight_smile:

Nie pomogę w przeszukiwaniu Google. Jeśli twierdzisz, że nie możesz znaleźć odpowiedniego poradnika, to musisz poczekać na pomoc kogoś innego. Pozdrawiam.

to po co mi się tu udzielasz - idź patrolować gdzie indziej - miłych zakupów itp. cius i nie wracaj

Fakt… dosłownie na tony tego jest po wpisaniu na przykład frazy: “team speak 3 music bot linux”.

Masz i nie marudź już. Najprostsza instalka jednego z lepszych botów.
How-to dla Debiana, ale pod Miętą leci dokładnie tak samo.

1 polubienie