Team Speak2 problemy z mikrofonem

Witam. mam problemy z Team Speak2 ( komunikator ) , kilka dni temu było wszystko w porządku, lecz miałem resetowany system, gdy wchodzę na TS’a innych dobrze słyszę lecz gdy ja chce coś powiedzieć to podobno trzeszczy i w ogóle mnie nie słychać.

Jeżeli ktoś ma jakieś porady albo jakiś program trzeba ściągnąć to proszę o odpowiedź.

Dziękuję z góry.

koszula4 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Daj screen z zakładki konfiguracji mikro w TS-ie i w windowsie

W TS2 miałem podobny problem jednak rozwiązany był zwykłym wybraniem sterowników w samym TS. Jest tam taka opcja.

Wchodzisz na Settings w menu, potem na options na dole wyskakującego menu. A dalej w zakładce Sound Devices wybierasz odpowiednie stery pod Input Devices i Output Devices.

Możesz też po prostu mieć rozwalony mikrofon to, że działał wcześniej nie daje pewności czy jeszcze działa. :smiley: Mógł się przecież rozkminić.

A no i w zakładce Other jest jeszcze opcja Enable Game Voice -coś tam. To ja mam to włączone i działa jak nalezy wszystko.

Zdecydowana większośc jednak osób ma po prostu w Teesie i źle ustawione parametry i słabe mikrofony równocześnie. Dlatego tak jest. Najgorsze jest to , że mamy niezły wybór słuchawek z mikrofonem na rynku tyle tylko, że bez sterowników do nich. Z moimi Canyon CN- HS2 też tak jest. Szukałem sterów i lipa nie dają u producenta. No ale działają dzieki Karcie dźwiękowej zewnętrznej i sterom z niej od Creativa.

Robiłem tak jak mówiłeś, co do mikro to jest dobry bo mam 2 mikro i w oby 2 to samo jest.

Ale zawsze miałem tak , że jak przejechałem palcem po mikro to był taki szum w słuchawkach, teraz tak nie jest, tak jak by był po prostu wyłączony. słuchawki mam creative ®.