Team Viwer jak zniego korzystać

Witajcie niedawno otwierałam stronę “a” przez link, a teraz uruchamiając ten sam link mam komunikat : This side is running i link Team Viwer.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chodzi chyba oto że link wymaga aplikacji Team Viwer

ale to przecież nie przeglądarka,

Czy ten link jest do strony www.

Tak ja też zrozumiałam. Jego uruchomienie otwiera stronę z programem do pobrania. Tylko czy ten program jest do Visty czy także do XP HE SP 3. Zastanawiam sie skąd taka zmiana w sposobie otwierania strony.

Działa pod XP sp3 Vista i Windows 7

A wiecie co on tak naprawdę daje do czego służy przy przegladaniu stron?

TeamViewer to narzędzie przeznaczone do zdalnego kontrolowania systemu poprzez Internet bez konieczności instalacji serwera/klienta na dysku twardym komputera. Program z powodzeniem można wykorzystywać od przenoszenia danych pomiędzy komputerami, prowadzenia czatów, wirtualnych szkoleń, pokazów prezentacji na żywo odtwarzanych bezpośrednio na PC klienta po zarządzanie serwerem bazującym na platformie Windows. Dodatkowo poza samą obsługą systemu Vista, TeamViewer oferuje możliwość zdalnego kontrolowania aplikacji poprzez Vista Secure Desktop (UAC). Niewątpliwie kolejną, dużą zaletą programu jest obsługa bezpiecznych połączeń dzięki wykorzystaniu kluczy i kodowania sesji RC4 (ten sam standard bezpieczeństwa wykorzystywany przez https/SSL).

Pobrać go możesz z stąd http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+4.1.6080