TeamSpeak 3 "gubi" ustawienia na Linuksie

Witam, jakieś 2 miesiące temu przesiadłem się na Linuxa (już na stałe), jednak mam pewien problem z TeamSpeakiem 3. Wszystko było dobrze, bodajże do instalacji polonizacji (nie wiem po co mi ona była). Od wtedy występuje dość dziwny problem, otóż program gubi (pomija) część ustawień. Przy logowaniu na serwer za każdym razem muszę ustawiać Capture, Playback i Hotkey Profile oraz po wejściu na serwer program “olewa” moje ustawienia Capture i działa jedynie wykrywanie głosu, pomimo ustawionego Hotkeya. Usuwałem już TS’a wraz z folderem ustawień użytkownika z katalogu domowego jednak to nic nie daje. Jakieś propozycje odnośnie rozwiązania problemu? Z góry dziękuję za wszelkie rady. W internecie nie znalazłem nikogo z podobnym problemem.

Mam Xubuntu 12.04 64-bit

Może spróbuj zmienić (choćby tymczasowo) uprawnienia do plików konfiguracyjnych na 777. Jeśli nie pomoże skonfiguruj je ręcznie i zmień uprawnienia na 444.

chmod -R 777 $HOME/.ts3client

Niestety to nie kwestia uprawnień do plików konfiguracyjnych. Ustawienia zapisują się, jednak po restarcie mimo ustawień TS zachowuje się całkowicie inaczej.