Teamspeak 3

(angry) #1

Czy istnieje darmowy klient Ts3 na Androida?

(SebaZ) #2

Do rozmów głosowych nie znam nic wartego uwagi, natomaist jeśli chodzi o chat, zarządzanie serwerem itd. to TS Viewer albo jakoś tak.

(angry) #3

Bardziej słuchanie i ewentualnie gadanie oraz pisanie na czatach.

(Domker) #4

TS3 może nie, ale Mumble - owszem:

Poza tym 6.99zł to taki majątek, żeby kombinować?

(angry) #5

Jeszcze nic nie kupowałem w Google Play.
Nie kombinować tylko może jest jakaś darmowa beta lub coś w tym stylu.

(matetusz.sko) #6

pobierz aptoide i tam masz dużo aplikacji płatnych ze sklepu tam poszukaj
PS. Wyłącz nieznane źródła w ustawieniach

Tak istnieje, w programie “open-beta”:
http://www.teamspeak.de/pl/download/teamspeak-3-tools/58432/Teamspeak_3_Android_Open_Beta.html

(angry) #9

Zaufana ta storna teamspeak.de

(pocolog) #10

Tak samo zaufana jak @MartinaNeumayer :wink: Jeśli coś instalujesz spoza sklepu google co się przedstawia jako oficjalna apka teamspeaka, ale na stronach teamspeaka tego nie ma to należy się co najmniej zastanowić :laughing:

Pytasz czy twierdzisz?
Weź sobie zrób konto na ich anglojęzycznym forum i poczytaj tam. Dowiesz się wszystkiego.

(angry) #13

Wiesz co wolę polskojęzyczne forum, więc jeżeli wiesz to mi odpowiedz. Tak, pytam.

Znalazłem tylko taką informację na Google Play

PLEASE NOTE: „TS3 Remote“ is not the „TeamSpeak3“ voice communication app. The official open beta client is available free of charge for a limited time via our forums.

TS3 Remote - Google Play

To oficjalny partner na Niemcy:
http://www.teamspeak.de/unternehmen/infos/impressum.html
CMG to także wydawca prasy informatycznej:

Open Beta była i bodajże jest też dostępna przez forum. Trzeba być zarejestrowanym tam.
Na GP jej nie było.
Ona się różni nieco od closed beta.

(angry) #15

Czyli spokojnie mogę zainstalować.

Tak, nie powinno być problemów. I nacisk jest tu na “nie powinno”.
Bo to jednak jest beta - może sprawiać jakieś tam ceregiele - wiadomo :wink:

(Domker) #17

Jak nie masz karty płatniczej, którą można podpiąć pod sklep Google to w Carefour i w innych miejscach są karty z kodem.

Wchodzisz w Google Play, dajesz zrealizuj kod i przepisujesz z karty po czym masz doładowane konto tą kwotą i możesz robić zakupy. (nie tylko apki, ale muzyka, filmy, e-booki …)

Można :wink:
Albo przez rachunek za telefon, jeśli jest w abonamencie.
Albo jeszcze lepiej… powiedzmy za darmochę, przez program “Google Opinion Rewards”:

Odpowiada się na jakieś tam pytania lub ankiety i za to dostaje się kasę, którą można wykorzystać na zakupki w Sklepie Play. Całkiem miłe toto. Ja już mam tam nazbierane chyba ze 40€ :wink:

(angry) #19

Nie mogę zainstalować tej bety :confused:

Dlaczego nie? Coś się pokazuje - jakieś info?

(angry) #21

Uruchamia się wybór Instalatora pakietów i przycisk Instaluj był zaciemniony.
Dziś spróbowałem jeszcze raz i zainstalowało się ale strasznie laguje i crashuje się od razu.

Mówiłam… beta. Bez logów nic nie da się powiedzieć więcej.