TeamViewer - wersja komercyjna

Witam,

jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem komercyjnej wersji programu TeamViewer’a to zapraszam do kontaktu.

Polska faktura vat, wsparcie techniczne w języku polski.

Ceny podane poniżej są cenami netto, do każdej rocznej licencji mogę dołożyć mały gratis :blush:

TeamViewer Business 1378,80 zł

TeamViewer Premium 2758,80 zł

TeamViewer Corporate 5398,80 zł

Jak już spamujesz ofertą, to ja powiem, że to jest cholernie drogie oprogramowanie, i jak ktoś potrzebuje czegoś takiego, to lepiej jak kupi anydesk, który jest połowę tańszy, a używało mi się go lepiej niż TeamViewer. Oprócz tego jest UltraViewer, który jest darmowy. Nie wiem na ile UltraViewer się sprawdza, polecam przetestować. Jest też remote desktop od Google, który działa troszkę inaczej, bo wiąże z kontem Google zdalny komputer, darmowy i działa.

Licencja mówi jasno, że jeżeli korzysta się z teamviewera do celów biznesowych to licencja jest komercyjna.
Z drugiej strony raczej nikt tego nie zgłasza. Większość korzysta z darmowej licencji. W sumie nie wiem na czym taki teamViewer zarabia. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://www.edison.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow

Jest bardzo dużo firm co mają wykupione licencje TV coby działało jak należy. Nie mówię już o kwestii prawnej w przypadku kontroli a to już boli finansowo.TV po kilku połączeniach “wykrywa”, że to połaczenie komercyjne i się rozłącza. Jak nie masz kasy na licencję to używaj ultra viewer jest też dobry choć ma pewne mankamenty w stosunku do TV ale jest naprawdę dobry.

TAG powinien być zmieniony na sprzedam chyba że sam chcesz ża tyle kupić :slight_smile: