TechIT.pl - kiedy zespół dp otworzył wersję beta?

Muszę powiedzieć że Gamikaze zapowiada się bardzo ciekawie i mam nadzieję że osoby piszące teksty do tego serwisu mają spore pojęcie o światku konsolowym.

Co się oceni gdy serwis ruszy pełną parą :stuck_out_tongue:

Co prawda jest już kilka portali o tematyce konsolowej ale jakoś nie przypadły mi do gustu :smiley:

Czy to z racji nudnych tekstów ,pisanych językiem urzędowym a nie fachowym przy których dobrze się usypiało czy to stworzonych po to żeby być i zapychać lukę w temacie konsol.

Wygląda na to że Gamikaze zapełni tą lukę w zadowalającym mnie i innych stopniu. =D>

Jako gracz konsolowy z długoletnim stażem [niektórzy twierdzą że urodziłem się z padem w ręce :smiley: pamięta ktoś “kaseciaka”? :P]chciałbym zobaczyć w końcu serwis konsolowy z prawdziwego zdarzenia gdzie teksty będą pisane z tzw. jajem i fachowo na TEMAT a nie na odczep się :-o I będzie aktualizowany na bieżąco a nie co pół roku i oczywiście nie może zabraknąć playtestów długo wyczekiwanych HITów konsolowych :smiley: [i może konkursów z nagrodami? :P]

Życzę ekipie powodzenia i trzymam kciuki za Was panowie :!: Odwalacie kawał dobrej roboty tu na DP to i myślę że się nie zawiodę na Gamikaze :smiley:

I mam nadzieje że nie będę musiał już nigdy dzięki Wam kupować prasy konsolowej :wink: [która po przeczytaniu nie nadaje się nawet na rozpałkę do pieca :P]

Pozdrawiam :slight_smile:

Zapraszamy do odwiedzania gamikaze i nawet zadomowienia się na serwisie w jakiś własny sposób. Ale przede wszystkim do dzielenia się z nami uwagami odnośnie tekstów i samego serwisu - bez tego jak mamy wiedzieć nad czym wypadałoby popracować :slight_smile:

macie mały błąd podczas aktywacji konta :stuck_out_tongue: gdy się kliknie na link aktywacyjny pojawia się stronka Gamikaze i pisze że można się zalogować,loguje się i otrzymuje taki komunikat

Aktywacja Twojego konta nie powiodła się. Dostarczono niepoprawny bądź nieaktualny klucz aktywacji. ale jestem zalogowany :slight_smile:

Sugeruję takie rzeczy zgłaszać na adres mailowy TomisHa , który ma w podpisie lub na forum gamikaze.

Vanshei, to nie do końca tak - kiedy klikasz w link aktywacyjny to link staje się tym samym niepoprawny (bo został przed chwilą użyty) i pojawia się powyższy komunikat. Czyli generalnie jest w porządku, acz rozumiem co może mylić. Poprawimy.