TechIT.pl - kiedy zespół dp otworzył wersję beta?

Witajcie.

Dopiero dziś zauważyłem, że został udostępniony ogólnodostępnie serwis “dla wszystkich specjalistów IT”.

Czemu dp nie poinformowało o tym czytelników vortalu?

Wszystkich zainteresowanych proszę tu - http://www.TechIT.pl

Pozdrawiam :slight_smile:

Dlatego, żę jest to wersja beta będąca wciąż w fazie testów :wink:

TechIT wystartował dokładnie w pierwszej sekundzie nowego roku

źródło

Nie informowaliśmy ponieważ portal jest jeszcze w fazie “beta”. Nie wszystkie funkcjonalności są jeszcze dopracowane, a niektóre przeróbki wymagają wyłączenia na chwilę serwisu - trudno więc odsyłać do strony, która może akurat w danej chwili nie działać. Również zawartość merytoryczna musi zostać jeszcze trochę uzupełniona. Spostrzegawczy powinni jednak zauważyć, że na stronie głównej DP pojawilo się już kilka newsów z TechIT :wink:

O uruchomieniu TechIT będziemy informować z chwilą jego oficjalnej premiery. W chwili obecnej zapraszamy do przeglądania portalu i zgłaszania ew. błędów i sugestii na jego forum.

czemu więc DP poinformowało o tym czytelników forum??

HarryPotter , znajdź sobie inny problem. Zajmij się w końcu czymś pożytecznym.

Na Vortalu też jest zmieniona stopka, i co. Za jakiś czas serwis będzie promowany normalnie, na razie to tylko namiastka - bo portal jeszcze jest w wersji beta.

A czy to źle???

Odpisałem po prostu na posta - nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi :expressionless:

Nie przejmuj się, nie ty jeden.

No to wyjaśnię :slight_smile: .

Użytkownik Dreambrain zapytał się,

Otrzymał odpowiedź:

Ja więc zapytałem się,

przecież jest to jeszcze wersja beta w trakcie testów.

Chodzi mi o to:

Dlaczego Dobre poinformowały czytelników forum o nowym projekcie, a nie poinformowały o tym czytelników forum??

Juz wszystko rozumiecie, czy mam jeszcze wyjaśniać??

A teraz przeczytaj jeszcze raz zdanie, które napisałeś. :slight_smile:

Dreambrain uprzejmie zapytał dlaczego administracja niepoinformowała oficjalnie z tzw. wielką pompą o uruchomieniu TechIT. Dreambrain otrzymał odpowiedź od Krogulca, iż stało się tak dlatego, że serwis pozostaje na razie jeszcze w wersji testowej (Beta). Wyjaśnienie to zostało napisane, gdyż została poruszona tu owa kwestia.

Od razu powiem, że na tzw. wielką pompę przyjdzie jeszcze czas. Już zresztą, przy wielu newsach pojawia się jako źródło właśnie TechIT.

HarryPotter , czy nie uważasza że wnikasz w kompetencje właścicieli obydwóch saitów ??

To co robią ze swoją własnością to chyba tylko i wyłącznie ich sprawa :!:

Gdzie informowały? jakich for? Chłopie, zacznij wyrażać się precyzyjnie :confused:

Zresztą, nie widzę sensu dalszej kontynuacji tego “problemu”

Powiem, że zaskoczyłem samego siebie :slight_smile:

Chodzi o to, że czytelnicy FORUM zostali poinformowani o nowym portalu, a czytelnicy VORTALU nie zostali poinformowani.

Tobie sie chyba okropnie nudzi i w celu zabic czasu wyszukujesz bzdurne problemy

redakcja dp nie informowala o nowej stronie na lamach vortalu bo strona ta jest jeszcze w trakcie tworzenia

ale skoro na forum ktos zapytal wprost o ta strone to redakcja poczula sie w obowiazku udzielic odpowiedzi

jestem jednak pewny ze gdy nowa strona zostanie dopracowana to stosowna informacja pojawi sie na stronie vortalu i na forum

=D>

Tak będzie :!:

stronka fajna,przejrzysta i fajny pomysł z zastosowaniem chmury tagów mam nadzieje że w nowej wersji vortalu też taka będzie

sphinx , takiej właśnie odpowiedzi oczekiwałem

No, widzę, że również beta GAMIKAZE działa :wink: no gratuluję! To zupełnie nie moja tematyka, bo mnie gry nie obchodzą, ale dobrze, że ruszają nowe projekty :wink: Przydałby się jeszcze odnośnik do Gamikaze na dole vortalu - tak jak do TechIT.

Dzięĸi za info :stuck_out_tongue:

Będzie, będzie - na razie nie “trąbimy” jeszcze o Gamikaze bo jeszcze kilka rzeczy jest do dokończenia :wink: