Technika malowania sprayem - filmy i sposob malowania

Witam

Poszukuję filmow z techniką malowania obrazów sprayem.

Chodzi mi dokladnie o obrazy namalowane taką oto techniką.

2hn105i.jpg

2wn244i.jpg

^Chodzi mi dokladnie o cos takiego…

http://www.dode.pl - przykład…

Poszukuję filmików najlepiej youtube, video.google z techniką malowania, moze ktos posiada i moze zapodac link. Z gory wielkie dzięki.

Oczywiscie nie obraze sie jak ktos kto sie tym zajmuje lub mial stycznosc opisze jak to fajnie i tak zeby zajebisc** wyszlo namalowac ;]

Widziałeś kiedyś jak się coś takiego maluje? Bardzo prosto :slight_smile:

Używasz głównie skalpela, gazet, podstawek od kwiatków i linijki oraz oczywiście sprayów w różnych kolorach. Najpierw kładziesz bazę, natomiast planety malujesz najpierw, przed wszystkim, potem przykrywasz odpowiedniej wielkości podstawką i spreyujesz wszystko dookoła tak jak chcesz. Żeby powstały te “skały”, przykładasz na świeżą warstwę pogniecioną gazetę, ten “wodospad” jest po prostu pociągnięty skalpelem po świeżym spreyu, refleksy robisz spreyując od linijki. W sumie - proste, tylko trzeba trochę czasu :wink:

w gre chyba niewchodza sprey’e tylko areografy :slight_smile:

Nie, nie Mario, to sie robi sprayem

Prosze tutaj proba malowania mojego obrazu tą techniką

cb5fef37af4b622fmed.jpg

Ponawiam prosbe, ma moze ktos filmiki z google lub youtube [linki] z pelnymi filmami jak takie juz kozaki sie w to bawią

:o bajeranckie :slight_smile: Również dołączam się do prośby, pięknie będzie wyglądała buda w moim kompie z taką galaktyką :smiley:

moze to nie do tego ale poszukuję gry w której malujesz sprayem kiedyś ją znałem ale mi wyleciała z głowy